هتل گرند جواهر استانبول

gold-stars

هتل گرند جواهر Grand Cevahirاستانبول:

هتل 5 ستاره و مجلل گرند جواهر در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است. امکانات فراهم شده در این هتل، آن را برای مسافرت کاری یا تفریحی، تبدیل به گزینه ای ایده آل کرده است. با استفاده از تور استانبول، امکان اقامت در این هتل به راحتی مهیا است. در کلوب سلامتی هتل، بدن خود را سرحال و سالم نگه دارید، از شنا در فضای باز و زیر نور آفتاب لذت ببرید و در اتاق های راحت هتل، در آرامش باشید.

سرویس های هتل گرند جواهر استانبول

 دارای 323 اتاق و سوئیت استخر فضای باز و داخلی - رستوران – تراس باغ کلوب سلامتی - سونا حمام ترکی سولاریوم - Wifi رایگان امکانات مختص افراد کم توان  پارکینگ رایگان - ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری – خدمات ارزی – مرکز همایش - اتاق جلسه و ضیافت آرایشگاه - فروشگاه اقلام کادویی - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق کارکنان و خدمه دوزبانه پرستار و خدمات کودکو ...

هتل گرند جواهر در نزدیکی مرکز خرید معروف جواهر قرار گرفته است و با میدان تکسیم نیز کمتر از 4 کیلومتر فاصله دارد.

هتل گرند جواهر، اولین هتل در ترکیه است که دارای مرکز همایش متمایز بوده و با 2500 متر فضا، به عنوان وسیع ترین مرکز همایش در اروپا شناخته شده است.

در کلوب سلامتی هتل، با امکاناتی نظیر استخر، باشگاه، سونا و ... از خستگی و استرس روزانه دور شده و به آرامش می رسید.

اتاق ها و سوئیت های هتل گرند جواهر، دارای امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LCD، حمام، قهوه/چایی ساز، سشوآر، و ... می باشند.

رستوران های هتل گرند جواهر با انواع میان وعده ها و غذاهای بین المللی، ترکیه ای و مدیترانه ای، پیشنهاد بی نظیری برای طعم دار کردن و لذت بخشیدن لحظه های شما هستند.

 

آدرس هتل: دارلاکیز کادسی شماره 9، شیشلی، استانبول، ترکیه

سفرتان ایده آل و بی نظیر ...  

برای رزرو این هتل در تور استانبول خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

خواندن 3697 دفعه