هتل هالیدی این شیشلی استانبول

gold-stars

هتل هالیدی این Holiday Inn sisliشیشلی استانبول:

قرار گرفته در خیابانی سرزنده، فاصله ای چند قدمی از فروشگاه ها و رستوران ها، لابی و اتاق های زیبا و ...، هتل 5 ستاره هالیدی این، با ویژگی ها و امکانات مناسب، برای یک تعطیلات مفرح و یا یک مسافرت کاری لذت بخش، انتخاب شایسته ای می باشد. از امکانات ورزشی باشگاه هتل استفاده کنید، در استخر مجموعه، تنی به آب بزنید، با خدمات سالن اسپای هتل، آرامش فوق العاده ای را تجربه کنید و از انواع غذاهای لذیذ رستوران های هتل، لذت ببرید. امکان اقامت در این هتل، با تور استانبول، به راحتی برای شما مهیا است.

سرویس های هتل هالیدی این شیشلی استانبول

 دارای 168 اتاق و سوئیت استخر - رستوران – مرکز تناسب اندام سالن اسپا - سونا حمام ترکی Wifi رایگان امکانات مختص افراد کم توان  پارکینگ رایگان - ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری – اتاق جلسه و ضیافت آرایشگاه - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق کارکنان و خدمه دوزبانه و ...

هتل هالیدی این، در منطقه شیشلی و در فاصله 600 متری از مرکز خرید معروف جواهر و 3 کیلومتری میدان تکسیم قرار گرفته است. همچنین از فرودگاه آتاتورک در حدود 19 کیلومتر فاصله دارد. با توجه به نزدیکی به ایستگاه مترو، امکان دسترسی به مراکز تفریحی و گردشگری، به راحتی مهیا است.

طراحی مدرن و زیبا از فضاهای عمومی هتل شروع شده و تا داخل اتاق ها نیز ادامه یافته است. اتاق ها و سوئیت های هتل هالیدی این، با لوازم شیک و کفپوش چوبی، از امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LCD، حمام، قهوه/چایی ساز، مینی بار، سشوآر، و ... برخوردارند.

 

رستوران های هتل هالیدی این، با انواع غذاهای محلی و بین المللی، آماده پذیرایی از مهمانان می باشند. در رستوران روف تاپ هتل، علاوه بر غذاهای لذیذ، از چشم انداز وسیع و بی نظیر شهر استانبول، لذت ببرید.

 

آدرس هتل: هالاسکار گازی کادسی، شماره 206 ماییس ماه 19، شیشلی، استانبول، ترکیه

سفرتان ایده آل و مفرح ...   

برای رزرو این هتل در تور استانبول خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

خواندن 4391 دفعه