هتل سنترال پالاس بسفر استانبول The Central Palace Bosphorus Hotel

هتل سنترال پالاس بسفر استانبول The Central Palace Bosphorus Hotel

تجربه و کیفیت در ساخت هتل سنترال پالاس با چشم انداز بسفر ترکیب شده و حاصل آن هتلی یگانه و آرامش بخش در استانبول شده است. قطعا شروع هر صبح با نظاره بر آب های آبی تنگه بسفر و قدم زدن در باغ، تجربه و لذتی بی همتا را برای مهمانان هتل به ارمغان می آورد.

سرویس های هتل سنترال پالاس

دارای اتاق و سوئیت و اتاق های خانوادگی تراس باغ - رستوران کافه –Wifi رایگان جکوزی (داخل برخی اتاق ها) - امکانات مختص افراد کم توان ترانسپورت فرودگاهی - پارکینگ خیابانی - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس انبار چمدان ریسپشن 24 ساعته - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق نظافت روزانه امکان اجاره خودرو - خدمات کودک - کارکنان و خدمه دو زبانهو ...

هتل سنترال پالاس، در محله ای قرار گرفته است که برای رستوران های غذاهای دریایی اش، معروف است. این هتل در فاصله 35 کیلومتری از فرودگاه آتاتورک و 51 کیلومتری از فرودگاه استانبول قرار دارد.

اتاق های هتل سنترال پالاس دارای امکاناتی از قبیل: حمام، سیستم تهویه، تلویزیون LCD، ، مینی بار، میز کار، قهوه/چایی ساز، سشوآر، گاو صندوق و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

Standard Room – Deluxe Room with the Bosphorus View – Special room with Bosphorus View– Bosphorus Suite with Terrace –Garden Room with Bosphorus View

انواع غذاهای ترکی و بین المللی خوشمزه و تهیه شده از مواد غذایی سالم، در رستوران هتل تهیه و سرو می شود. در کافه لا کارته، خودتان را به فنجانی قهوه مهمان کنید و از تماشای آبی تنگه بسفر، حظ کامل ببرید.

با استفاده از تورهای متنوع استانبول، اقامت دلپذیری در هتل سنترال پالاس بسفر خواهید داشت.

آدرس هتل: شماره 124 حیدر عالیه کادسی، ترابیا، سریر، استانبول، ترکیه

سفرتان لذت بخش و مصفا ...

 

برای رزرو این هتل در تور استانبول خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840  

خواندن 1155 دفعه