هتل ریکسوس پریمیوم گوچک Rixox Premium Gocek

هتل ریکسوس پریمیوم گوچک Rixox Premium Gocek

در میان جنگل همیشه سبز کاج و ساحل رویایی، تجربه ای خاطره انگیز و آرامش بخش در هتل 5 ستاره ریکسوس پریمیوم در انتظار شماست. در محیطی به وسعت 76 هزار مترمربع، آسایش، راحتی و عظمت و هر آن چه که از تعطیلاتی رویایی بخواهید، زیر پای شماست. صبحتان را با بوفه صبحانه غنی آغاز کنید، در هوای پاک نفس بکشید، از تماشای دریا و کوهستان لذت ببرید، در آب های نیلی شنا کنید و گشتی در اطراف جزیره با قایق بزنید و در نهایت شبی آرام را در سوئیت های راحت هتل بگذرانید.

 

سرویس های هتل ریکسوس پریمیوم

دارای 192 سوئیت و ویلا باغ تراس - رستوران کافه - استخر روباز و سر پوشیده–Wifi رایگان اسپا - حمام ترکی- مرکز تناسب اندام بازی های ساحلی بازی های آبی تنیس - امکانات مختص افراد کم توان ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– فروشگاه - پارکینگ رایگان - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق پرستار و خدمات کودک - کارکنان و خدمه چندزبانهو ...

هتل ریکسوس پریمیوم در ساحل گوچک بنا شده است و از فرودگاه دالامان تنها 20 کیلومتر فاصله دارد و در فاصلخ 700 متری تا گوچک است. در این هتل تنها افراد 13 سال به بالا اجازه ورود دارند.

 

ویلاها و سوئیت های راحت هتل فرصت استراحت در زیبایی طبیعی منطقه سرسبز را به مهمانان خود پیشکش می کند. اتاق ها دارای چشم انداز به باغ یا کوهستان و یا دریا هستند. اتاق دارای امکاناتی از قبیل: حمام، سیستم تهویه، تلویزیون LCD، DVD، مینی بار، میز کار، قهوه/چایی ساز، سشوآر، گاو صندوق و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

Deluxe Suite – Friends Suite – Wellness Suite – Grand Suite – Junior Suite –Villa Prive – Premium Villa – Maison Prive

اجازه دهید انرژی طبیعت، روح و جسم شما را سیراب کند. در اسپای هتل با 730 متر مربع مساحت و امکانات مختلف، اوقات خوش و آرامی را هدیه می کند.

در رستوران های هتل پریمیوم ریکسوس، انواع غذاهای بین المللی، دریایی و ... تهیه و سرو می شوند.

با استفاده از تورهای متنوع ترکیه، اقامت دلپذیری در هتل ریکسوس پریمیومخواهید داشت.

 

آدرس هتل: بونگوس کویو، گوچک، ترکیه

سفرتان لذت بخش و آرام ...

خواندن 283 دفعه