هتل آستریا کرملین پالاس آنتالیاAsteria Keremlin Palace

هتل آستریا کرملین پالاس آنتالیاAsteria Keremlin Palace

 

سفر در زمان ممکن نیست، جز در هتل آستریا کرملین پالاس. وقتی قدم در آستریا کرملین پالاس می گذارید مثل این است که به فضا و حس و حال روسیه پر ابهت با سزارهایش وارد شده اید زیرا طراحی این هتل الهام گرفته از کاخ کرملین مسکو بوده است. این هتل مجلل در یکی از بهترین مناطق آنتالیا Kundu بنا شده است. در پارک آبی هتل به اوج هیجان برسید، کنار ساحل و زیر نور آفتاب، ریلکس کنید و از انواع غذاها و تفریحات آستریا کرملین پالاس حظ ببرید.

 

سرویس های هتل آستریا کرملین پالاس

دارای اتاق و سوئیت – ساحل اختصاصی - استخر فضای باز و داخلی- باغ تراس - پارک آبی ورزش آبی سونا - سالن اسپا دارت -مرکز تناسب اندام – تنیس روی میز فوتبال دستی والیبال - بیلیارد موسیقی زنده - زمین بازی کودکان -Wifi رایگان امکانات برای افراد کم توان - ترانسپورت فرودگاهی– امکان اجاره خودرو - اتاق جلسه – مرکز خرید - آرایشگاه پارکینگ رایگان - خدمات خشکشویی و لباسشویی خدمات اتاق کارکنان و خدمه چند زبانه، پرستار و خدمات کودک و ...

هتل آستریا کرملین پالاس در منطقه لارا قرار گرفته و از فرودگاه تنها 12 کیلومتر فاصله دارد.

 

هتل آستریا کرملین پالاس امکانات راحت و اتاق های راحت تری را برای شما و عزیزانتان پیشکش می کند. اتاق ها و سوئیت های هتل از امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LED، مینی بار، بالکن (با چشم انداز به استخر/ دریا)، تلفن، میز کار، گاو صندوق و ... برخوردارند.

اتاق ها شامل:

Standard Room –Deluxe Family Room – Royal Deluxe – Royal King Suite

ذهن و جسم خود را در اسپای هتل، جوان و با نشاط کنید و از مشکلات و دغدغه های فکری تان خلاص شوید. تمام امکانات اسپا برای رضایت مهمانان است.

در رستوران های هتل آستریا کرملین پالاس، سفری به دنیای طعم ها داشته باشید. دستپخت آشپزهای حرفه ای و طعم های بی نظیر غذاها، شما را شگفت زده خواهد کرد.

با تور آنتالیا، از خدمات این هتل لوکس می توانید برخوردار شوید. در طول نوروز، برنامه ویژه ای برای مسافران ایرانی در نظر گرفته شده است.

 

آدرس هتل: لارا، کوندو موکی، آنتالیا، ترکیه

سفرتان دوستداشتنی و زیبا ...

 

برای رزرو این هتل در تور آنتالیا خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

 

خواندن 659 دفعه