هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت پوکت Royal Crown Hotel & Palm Spa Resort

هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت پوکت Royal Crown Hotel & Palm Spa Resort

هتل 3 ستاره رویال کراون و پالم اسپا ریزورت در نزدیک ساحل پاتونگ قرار دارد. این هتل تقریبا کوچک از امکانات مختلفی برخوردار است. به طور مثال می توانید روز خود را با صبحانه رستوران آن آغاز کنید و داخل استخر تنی به آب بزنید و داخل باغ آن،‌پیاده روی مفرحی داشته باشید.

 

سرویس های هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت

 دارای اتاق و سوئیت – رستوران – کافه – باغ –Wifi  رایگان – استخر روباز – استخر کودکان - امکانات مختص افراد کم توان –  ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– امکان اجاره خودرو - آسانسور – پارکینگ - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق – خدمات و پرستار کودک - کارکنان و خدمه دو زبانه و ...

هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت در میان باغی انبوه از درخت و در فاصله 1 کیلومتری تا ساحل بنا شده است.  این هتل در فاصله نزدیکی از تفریحات شبانه،‌مراکز خرید قرار دارد به نحوی که مرکز خرید Jungceylon در فاصله چند دقیقه ای پیاده تا هتل است که بهترین گزینه در تور پوکت می باشد.

 

اتاق های راحت و دنج هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت دارای امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلفن، تلویزیون، حمام، مینی بار، بالکن، میز کار، گاو صندوق و ... می باشند. اتاق ها دارای دید به دریا یا باغ هستند.

اتاق ها شامل:

Standard Room – Standard Double or Twin Room

از پیاده روی داخل باغ و شنای درون استخر هتل، ‌نباید گذشت تا روح و جسم انرژی دوباره بگیرند.

هتل رویال کراون و پالم اسپا ریزورت دارای رستوران و کافه است. که غذاهای محلی را طبخ و سرو می کنند.

 

آدرس هتل: جاده نانائی، ساحل پاتونگ، تایلند

سفرتان دلپذیر و شاد ...  

 

برای رزرو این هتل در تور پوکت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

 

خواندن 280 دفعه