هتل شیراک ایروان ارمنستان Hotel Shirak

هتل شیراک ایروان ارمنستان Hotel Shirak

 

هتل 3 ستاره شیراک در مرکز شهر ایروان و کنار میدان جمهوری قرار دارد. این هتل دارای 140 اتاق بوده و با داشتن کافه، رستوران و آژانس خدمات گردشگری، مسلما باعث خواهد شد اوقات دلنشینی را در این اقامتگاه سپری کنید. این هتل از طرف مهمانانش اکثرا نمره خوب را دریافت کرده است بخصوص در مورد موقعیت قرارگیری، تنوع غذا و صبحانه،‌ خدمه و کارکنان مهربان و ... .

 

سرویس های هتل شیراک ایروان

 دارای 140 اتاق و سوئیت - رستوران - کافه فضای باز و داخلی - پارکینگ رایگان - امکانات مختص افراد کم توان - ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری - خدمات اتو/ میز اتو (در صورت درخواست) - خدمات ارزی - آسانسور - اتاق های خانوادگی - اتاق جلسه - سالن اجتماع - خدمات خشکشویی و لباسشویی - خدمات اتاق 24 ساعته - خدمات کودک - کارکنان و خدمه چند زبانه و ...

هتل شیراک در مرکز شهر ایروان و کنار میدان جمهوری (با فاصله 150 متر) قرار دارد. از فرودگاه بین المللی Zvartnots تا هتل حدود 12 کیلومتر راه است.

 

اتاق و سوئیت های مختلف هتل شیراک دنج و دلنشین هستند و از امکاناتی نظیر: حمام (وان یا دوش)، سیستم تهویه، محل نشیمن، تلویزیون LCD، مینی بار، گاوصندوق، تلفن، سشوآر و ... برخوردارند. داخل فضاهای عمومی هتل، اینترنت رایگان در دسترس است.

اتاق های هتل شامل:

Standard Double or Twin Room – Single Room – Classic Suite – Junior Suite – Standard Triple Room – Duplex Suite

هتل شیراک دارای کافه و رستوران است و در حقیقت 2 هال برای صبحانه و به عنوان رستوران دارد. انواع غذاهای گرجستانی و ارمنستانی و همچنین انواع نوشیدنی ها در این محل تهیه و سرو می شوند.

با تور ارمنستان، اقامت دلپذیری را در هتل شیراک تجربه کنید.

 

آدرس هتل: خیابان Khorenatsi، ایروان، ارمنستان

سفرتان خوب و دلنشین ...   

خواندن 58 دفعه