مراکز خرید تفلیس گرجستان

مراکز خرید تفلیس گرجستان

اکثر مسافران علاوه بر گشت و گذار در مناطق تفریحی علاقه مند به خرید در بازارها و به یادگار بردن سوغات آن شهر با خود می باشند . تفلیس نیز مراکز خرید بیشماری برای تامین انواع سلیقه ها دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 

 

1. تبلیسی مال Tbilisi Mall

مرکز خرید بزرگ تبلیسی مال در خیابان آگماشنبلی قرار گرفته است . در این مرکز خرید انواع مغازه های لباس ، کیف و کفش و ... قراردارند . اجناس مارک دار از قبیل گپ و زارا را میتوانید در این مرکز خرید بیابید . تبلیسی مال علاوه بر مغازه ها دارای سینما ( که فیلمها به زبانهای گرجی ، روسی و انگلیسی اکران می شوند ) ، یک فود کورت کوچک و زمین بازی ویژه کودکان می باشد . ساعات کار این مرکز خرید همه روزه از 10 صبح تا 10 شب می باشد .

 

tbilismall

 

2. مرکز خرید لیلو Lilo Mall

این مرکز خرید که در اتوبان کاشوتی 112 در نزدیکی فرودگاه واقع شده است  و به دلیل دوری از شهر مورد استقبال چندانی قرار نگرفته است . ساختار این بازار تا حدی شبیه بازار تهران است . در طول سالیان مرکز  خرید لیلو تامین کننده خوبی برای مناطق قفقاز بوده است . انواع و اقسام اجناس مختلف در آن یافت می شوند و قیمت مناسبی نیز دارند .

 

3. مرکز خرید karvasla

در خیابان دادیانی 7 واقع شده است . مرکز خرید کارواسلا 8 طبقه می باشد که دو طبقه اول آن به پارکینگ اختصاص داشته و ظرفیتی بالغ بر 300 خودرو را در خود جای میدهد . 6 طبقه دیگر شامل 400 مغازه ، کافه ، زمین بازی کودکان و ... می باشد . ساعات کار این مرکز خرید همه روزه از 11 صبح تا 10 شب است .

 

Karvasla-

 

4. مرکز خرید مرکزی تفلیس Tbilisi central

این مرکز خرید در میدان ایستگاه station square واقع شده و شامل انواع مغازه ها با لباسهای رنگارنگ ، کیف و کفش ، وسایل الکتریکی و ... سوپرمارکت ، رستوران و فست فور می باشد . ساعات کاری این مرکز خرید از 10 صبح تا 10 شب می باشد .

 

5. کارفور Carrefour

کارفور تفلیس در خیابان آگماشنبلی واقع شده و همانند تمامی هاپرمارکتهای کارفور انواع اجناس از قبیل خوراک و پوشاک و ... را با قیمتهای ارزانتر به فروش می رساند . ساعات کاری کارفور از 9.5 صبح تا 10 شب می باشد .

 

carefour

 

6. مرکز تفریحی و خرید ایست پوینت East Point

مرکز تفریحی و خرید رو باز ایست پوینت در خیابان الکساندر والچرلیدزه در فاصله 12 دقیقه رانندگی از مرکز شهر قرار گرفته است . در این مرکز خرید بزرگ بیش از 150 مغازه کیف و کفش و لباس و ... به چشم میخورد .علاوه بر این 10 سالن سینما ، بولینگ ، فود کورن ، زمین بازی کودکان و ... را شامل می شود . ساعات کاری ایست پوینت همه روزه 10 صبح تا 10 شب می باشد . 

 

eastpoint

 

 

7. گالری هنر لاین :

در این گالری که در قدیمی ترین قسمت شهر تفلیس در خیابان بابیس ریگی واقع شده است هنر مدرن گرجستان در معرض نمایش قرار گرفته است . گالری هنر ساختمانی 2 طبقه است که انواع نقاشیها ، مجسمه ها ، اشیا لعابی ، جواهرات ، عکسها در آن یافت می شوند . ساعات کار این گالری از 11 تا 23 می باشد .

 

8. بوتیک هنرهای دستی استیا Estia

در این بوتیک که در خیابان تسینامده ویریشویلی قرار دارد انواع صنایع دستی و آثار هنری را می توان مشاهده نمود . بازدید کنندگان می توانند در کلاسهای آموزشی ساخت صنایع دستی شرکت کرده و یا انواع سوغات منحصر به فرد گرجستان را برای خود سفارش دهند . انواع نقاشیها ، گلدانها و ظروف رنگ آمیزی شده ، اشیائی با شکلهای غیرمتدوال و رنگهای ترکیبی فریبنده در این مرکز به فروش می رسند .

 

9. گالری فرش قفقازی :

در این گالری که در خیابان ارکله 118.10 قرار گرفته است انواع فرشها و قالیچه های قدیمی و جدید گرجستانی ، ارمنی ، آذری ، ایرانی ، ترکیه های و آسیای مرکزی را میتوان یافت . ساعات کار این گالری از 10 صبح تا 8 شب می باشد .

 

10. بازار دست فروشان درای بریج :

در این بازار روباز انواع خرده ریزها شامل نقاشیها ، کالاهای دست ساز ، کاسه های سفالی روسی قدیمی ، مدالهای مربوط به دوران شوروی ، جواهرات ، نقره ، ظروف شیشه ای ، رومیزی ، ست کارد و چنگال ، رادیو و ... را میتوان یافت . این بازار آخر هر هفته در پارک مارتینز برگزار می شود .

 

11. مغازه پوکانی Pokany :

در خیابان بابیس ریگی قرار گرفته است و انواع سوغات دستی گرجستان که توسط راهبهای صومعه ساخته شده است را به فروش می رساند . جواهرات ، مینا کاریها ، موزائیکهها و سرامیکها در این مغازه با قیمتهای مختلف به فروش می رسد .

 

pokany

 

12. گالری اشیاء زینتی روستاولی 34 :

این گالری اشیاء زینتی شیک مانند تندیسهای برنز ، جواهرات لعابی ، ... تا روسریهای ابریشمی که ساخته دست طراحان تفلیس است را به نمایش می گذارد .

 

 

 

آژانس شهر فرنگ ارائه دهنده تور لحظه آخری گرجستان و تورهای ارزان گرجستان  و تور های تفلیس باتومی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور با کارشناسان آژانس شهر فرنگ تماس حاصل نمایید.

 

تلفن تماس: 22060840

 

خواندن 31618 دفعه