شهربازی تفلیس گرجستان

logo en

شهربازی تفلیس

برای اکثر افراد شهربازی ها جزو مکان های جذابی است که اوقات فراغت آنان آکنده از شادی و هیجان می سازد . شهربازی تفلیس که به پارک متاتسمیندا معروف است از جمله جاذبه های این شهر زیباست.

 

mtatsminda-amusement

 

احداث این شهربازی در زمینی به مساحت 100 هکتار و در ارتفاع 770 متری از سطح دریا بر فراز کوه متاتسمیندا با چشم اندازی باشکوه ، آن را تبدیل به بهترین مقصد برای تفریح و استراحت نموده است. علاوه بر وسایل بازی ، انواع کافه ، رستوران ، سالن های عروسی و فروشگاه ها از دیگر امکانات این پارک منحصر به فرد می باشند.

 

شما می توانید سوار بر قطار شادی از نقاط مختلف پارک دیدن نمایید . بر چرخ و فلک غول پیکر سوار شوید و در ارتفاع 80 متری از سطح زمین اوج هیجان را تجربه نمایید . هر دور چرخش این چرخ و فلک با شکوه که رتبه پنجم در جان را داراست حدود یک ربع ساعت زمان می برد.

لذت سواری بر ماشین برقی حتی برای رانندگان حرفه ای چیز دیگریست ، اوج شادی را در تصادف های عمدی و یا غیر منتظره ، ویراژ دادن و فرار کردن از بقیه ماشین ها ، در تله گیر انداختن ماشین برقی دوست خود و ... تجربه نمایید.

سواری بر تاب های دوار درخت رقصان در حالیکه جریان هوا صورت شما را نوازش می دهد یکی از جاذبه های پارک برای جوانان و نوجوانان است.

 

ff2f791e2881c1d51ad5385791c3f42d

 

 

بزرگسالان می توانند با سواری بر ترن برقی ، اختاپوس و رودخانه وحشی سطح آدرنالین خون خود را به اوج برسانند.

سواری بر موتورهای چهار چرخ نیز از جذابیت های پارک برای گروه سنی جوانان و بزرگسالان است. بازی های کامپیوتری و مسابقات تیراندازی نیز برای هر سنی تازگی های خود را دارد .

بخش پارک ژوراسیک با ماکت های متحرک انواع دایناسورها بهترین مکان برای آشنایی کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با گونه های مختلف دایناسورهاست . با سوار شدن بر قایق و سرازیر شدن از سرسره های آبی نیز می توان تجربه هیجان انگیز یک روز تفریح را تکمیل نمود.

 

ورود به این پارک زیبا بدون هزینه است و برای استفاده از هروسیله بازی باید بلیط جداگانه تهیه نمود. برای رفتن به این مکان استفاده از ماشین شخصی توصیه نمی شود چرا که جای پارک مناسبی وجود ندارد. بهترین گزینه استفاده از اتوبوس ها و مترو روستاولی می باشد.

با گردش در این پارک هیجان انگیز و زیبا ، لذت خاطرات سفر خود در تور گرجستان را کامل نمایید.

 

1024px-Mtatsminda Amusment Park Bombora

 

 

mtacminda-park

 

Mtatsminda-Parkroller-coaster

 

463195 919898

خواندن 2235 دفعه