هتل کاپتورن ارکید پنانگ مالزی Copthorne Orchid Hotel Penang

هتل کاپتورن ارکید پنانگ مالزی  Copthorne Orchid Hotel Penang

ا

قامت در هتل 4 ستاره کاپتورن ارکید، مترادف با لذت بردن از بهشتی کوچک، درست در قدمگاه شما می باشد. این هتل در کناره دریا و در میان درختان پر برگ و بال گرمسیری بنا شده است. هتل کاپتورن ارکید به شما خیالی آسوده و ذهنی با نشاط را پیشکش می کند.

سرویس های هتل کاپتورن ارکید

 دارای اتاق و سوئیت – رستوران – کافه – باغ- ساحل – تراس آفتاب –Wifi  رایگان – استخر روباز و مخصوص کودکان – غذای کودکان (با هزینه جداگانه) - مرکز تناسب اندام - امکانات مختص افراد کم توان – ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– فروشگاه - آسانسور – پارکینگ - خدمات ارزی – اتاق های خانوادگی - اتاق جلسه و کنفرانس – فکس / فتوکپی - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق– خدمات کودک - کارکنان و خدمه چند زبانه و ...

هتل کاپتورن ارکید در منطقه ساحلی تانجونگ بونگاه Tanjung Bungah قرار دارد و فاصله کمی تا باتو فرینگی و بسیاری از مجموعه های خرید رستوران ها فاصله است. از هتل کاپتورن ارکید تا فرودگاه پنانگ حدود 26 کیلومتر راه است.

در اتاق های دلباز و روشن هتل کاپتورن ارکید به آرامش محض می رسید. اتاق ها دارای امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلفن، تلویزیون LCD، حمام، مینی بار، میز کار، بالکن، گاو صندوق، قهوه / چایی ساز و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

 Standard Room – Superior Room – Deluxe Room - Junior Suite

مهمانان هتل می توانند از انواع امکانات ورزشی هتل، نهایت استفاده را ببرند.

صرف صبحانه را می توانید در رستوران تراس هتل و با چشم انداز به استخر و باغ داشته باشید که قطعا روی اشتهای شما تاثیر خواهد داشت. غذاهای محلی، چینی و بین المللی نیز در رستوران و کافه هتل فراهم هستند.

با استفاده از تورهای متنوع مالزی، اقامت دلپذیری را در هتل کاپتورن ارکید تجربه کنید.

آدرس هتل: تانجونگ بونگاه ، جورج تاون، مالزی

سفرتان مفرح و دلنشین ...   

خواندن 326 دفعه