مراکز خرید لنکاوی مالزی

مراکز خرید لنکاوی مالزی

علاوه بر سواحل رویایی و کوه های پهناور لنکاوی، مراکز خرید و دیوتی فری آن نیز دلیلی دیگر برای مسافرت به لنکاوی میتواند باشد. لنکاوی، فروشگاه های دیوتی فری زیادی دارد و انواع کالاها از سیگار تا عطر، کفش ورزشی و ... شامل این موضوع می شوند. پس برخی از مهمترین مراکز خرید لنکاوی را با هم مروری می کنیم.

 

1- Teow Soon Huat Duty-Free Shopping

مرکز خرید تئو سون هات، مرکز خریدی محبوب در منطقه Padang Matsirat است که 60 فروشگاه اوت لت (فروش فوق العاده) و سوپرمارکتی بزرگ دارد. انواع کیف، چمدان، سیگار، نوشیدنی در این مجموعه عرضه می شوند. البته تخفیف های روزانه هم در این مرکز وجود دارد. 

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Padang Matsirat

2- The Zon Shopping Paradise

زون پارادایس مرکز خریدی دیوتی فری در جنوب منطقه پنتای سنانگ می باشد. علاوه بر ارزانترین انواع شکلات ها، نوشیدنی، عطر و سیگار، برخی اقلام دیگر مانند لوازم آرایش، کادویی، زیورآلات، ساعت و ... نیز در این مرکز موجود هستند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 9 شب

آدرس: Pantai Cenang

3- Jetty Point Complex

این مرکز خرید 2 طبقه، در منطقه Kuah، شاید مرکز خریدی دقیقه نودی برای مسافرانی باشد که قصد دارند با کشتی از لنکاوی عزیمت کنند. لباس های برند، زیورآلات، لوازم آرایش و عطر دیوتی فری را می توان در این مرکز یافت.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Kompleks Perniagaan Kelibang

4- Cenang Mall

مرکز خرید سنانگ مال، مجموعه ای شامل سوپرمارکت، داروخانه، چندین رستوران و کالاهای محلی است. شاید این مرکز در مقایسه با سایر مراکز خرید و دیوتی فری، مغازه نداشته باشد، اما محیط آن آرام تر است.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Jalan Pantai Cenang

5- Atma Alam Batik Village

انواع پارچه، کارهای محلی، گالری هنری و اوت لت اقلامی مانند کیف، صنایع دستی و ... در این مرکز خرید موجودند و بهترین محل برای خرید کالا و سوغات مالزی است.

ساعت کاری: 9 صبح الی 8 شب

آدرس: Jalan Padang Matsirat

6- Coco Valley – Underwater World Langkawi

مرکز خرید کوکو درست در کنار مجموعه دنیای زیرآب قرار دارد و دنیایی از کاکائو، شکلات و نوشیدنی است و چون دیوتی فری است یعنی قیمت این محصولات ارزانتر از جاهای دیگر است.

ساعت کاری: 10 صبح الی 6:30 عصر

آدرس: Zon Pantai Cenang

7- Temoyong Night Market

این پنج شنبه بازار یکی از محبوبترین بازارهای خیابانی لنکاوی است و انواع کالا مثل لباس، ساعت، عینک آفتابی و مواد غذایی داخل اون یافت می شود.

ساعت کاری: 5 عصر الی 8 شب پنج شنبه ها

آدرس: Kampung Temoyong

8- Langkawi Fair Shopping Mall

فود کورت، صرافی و انواع محصولات دیوتی فری شامل عطر، چرم، لوازم آرایش و ... در این مرکز ارائه می شوند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Jalan Persiaran Putra

9- Perniagaan Haji Ismail Group Sdn Bhd

مرکز خرید حاجی اسماعیل، انواع محصولات مانند کیف، لوازم آسپزی، چمدان و ... را با قیمت دیوتی فری عرضه می کند. البته شکلات های مارک معروف نیز در این مرکز موجود هستند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Kuah

10 – Langkawi Geopark Enterprise

این مرکز نزدیک تله کابین لنکاوی است و بهترین محل برای خرید سوغات و پارچه و لباس است.

ساعت کاری: 9 صبح الی 7 شب

آدرس: Oriental Village

خواندن 173 دفعه