فرصتهای فراوان خرید در مالزی ....

فرصتهای فراوان خرید در مالزی ....

خرید یکی از فرصتهای روز افزون استفاده از گذران تعطیلات در مالزی است. در اینجا به ندرت از قیمتها، تنوع اجناس و تسهیلات شکایت می شود. فروشگاه های عظیم زنجیره ای از 10 صبح تا 10 شب باز هستند اما بوتیک ها ممکن است ساعات کمتری کار کنند. قیمتها در فروشگاه های بزرگ ثابت است ولی در سایر جاها ، چانه زدن امری مقبول است.

بعضی از مجتمع های فروشگاهی که تنوع کالای زیادی دارند، عبارتند از سوریا کی ال سی سی ، برجایا تایمز اسکوئر، سیتی اسکوئر، کی ال پلازا، پاویلیون، سان وی پیرامید و ....

 

home-3-04

 

 

برای خرید سوغاتی، صنایع دستی و عتیقه جات، جنرال مارکت مناسب تر است. مجتمع هنرهای سنتی و فرهنگی در خیابان کونلای، برگزیده طیف وسیعی از صنایع دستی از قبیل پارچه، اشیای زیبای قلعی، سبدها و زیورآلات عرضه می شود.

معرفی مراکز خرید بزرگ و معروف در کوالالامپور مالزی

 

شهرک چینی، بهشت علاقمندان خرید اجناس است. در اینجا چانه زدن امری رایج و راهی مطمئن برای خرید است. از اماکن مطلوب محلی برای خرید باید از بازاهای شبانه نام برد. در این بازارها که به زبان محلی پاسارمالام خوانده می شوند، کاسبها جایگاه های موقتی را برای عرضه تولیدات یا کالاهای خود تدارک می بینند.

در این بازارها، غذا، لباس، خرده ریز کالاهای خانگی به وفور یافت می شود.

مالاکا نیز بهشت خریداران عتیقه جات است. در اینجا مغازه هایی است که انواع لباسها و تزئینات قدیمی منطقه را در معرض فروش می گذارند.

مناطق ازاد نیز قیمتهای بسیار خوبی را ارائه می دهند. علاوه بر فرودگاه ها، مناطق ازاد لنکاوی و لیبوان از جمله این مناطق هستند.

 

 ... برای اطلاع از قیمتهای تور مالزی نوروز 98 بر روی لینک زیر کلیک نمایید ...

 *** تور مالزی ویژه نوروز 98 ***

 

shop5

 

 

 

شهر فرنگ کارگزار تور مالزی در ایران و مجری مستقیم تور مالزی افتخار دارد که به مسافرین عزیز تورهای مالزی (تور کوالالامپور,تور کوالالامپور سنگاپور,تور کوالالامپور پنانگ,تور کوالالامپور لنکاوی ,تور ترکیبی مالزی) را بصورت مستقیم و با نازلترین قیمت با در اختیار داشتن دفاتر کارگزاری در کشور مالزی ارائه نماید.آژانس شهر فرنگ آماده همکاری با آژانسهای مسافرتی، سازمانها نیز می باشد.  

 

 

 

کارشناسان خبره در آژانس شهر فرنگ آماده مشاوره تور مالزی و سواحل زیبای مالزی شامل (تور کوالالامپور,تور کوالالامپور سنگاپور,تور کوالالامپور پنانگ,تور کوالالامپور لنکاوی ,تور ترکیبی مالزی به شما مسافرین عزیز میباشند. برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی با ما تماس بگیرید

 

تلفن تماس: 22060840

 

 

 

خواندن 3145 دفعه