هتل کریستال، بلگراد صربستان Hotel Crystal

هتل کریستال، بلگراد صربستان Hotel Crystal

 

هتل 4 ستاره کریستال هتلی لست منحصر بفرد در بخش مرکزی شهر بلگراد و نزدیک معبد St.Sava که اقامتی دلنشین و لوکس را پیشکش مهمانان خود می کند. روز خود را با بوفه صبحانه غنی و طیف وسیعی از میوه های تازه آن شروع کنید، از غذاهای خوشمزه تهیه شده در رستوران آن لذت ببرید و شب آرامی را در اتاق های راحت هتل به صبح برسانید.

 

سرویس های هتل کریستال

دارای اتاق و سوئیت رستوران کافه تراس - باغ –Wifiرایگان اسپا خدمات زیبایی - مرکز تناسب اندام - امکانات مختص افراد کم توان ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– تورهای پیاده روی - آسانسور پارکینگ - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق خدمات کودک - کارکنان و خدمه چند زبانهو ...

هتل کریستال در مرکز شهر بلگراد قرار دارد و از هتل تا کلیسای ساوا فاصله کمی وجود دارد. به اعتقاد اکثر مسافران، این یکی از محبوبترین مناطق برای اقامت در بلگراد است. همچنین در نزدیکی هتل سالن زیبایی وجود دارد.

 

شاید بشود گفت که در طراحی و تجهیز اتاق های هتل کریستال، زیاده روی شده است. اکثر اتاق های دارای چشم انداز به کلیسای معروف و مهم بلگراد می باشند. اتاق ها دارای امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلفن، تلویزیون LCD، حمام، مینی بار، میز کار، سشوآر، گاو صندوق، قهوه / چایی ساز و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

Queen Room – Deluxe Room – Superior Room – Triple Room - Business Suite – Family Room – Executive Suite – Executive Suite  

این هتل بوتیک، از کافه ای متنوع با سرو انواع نوشیدنی برخوردار است. همچنین رستوران هتل با انواع غذاهای مدیترانه ای و فرانسوی آماده پذیرایی از مهمانان است.

با استفاده از تورهای متنوع صربستان، اقامت دلپذیری را در هتل کریستال تجربه کنید.

 

آدرس هتل: منطقه Vracar، بلگراد، صربستان

سفرتان مفرح و دلنشین ... 

خواندن 775 دفعه