هتل سینت تن، بلگراد صربستان Saint Ten

هتل سینت تن، بلگراد صربستان Saint Ten

 

فضایی مجلل و صمیمانه در انتظار مسافران هتل 5 ستاره سینت تن می باشد. در این هتل تمامی جزییات برای اطمینان از بالا بودن سطح خدمات و راحتی مهمانان، در نظر گرفته شده و طراحی هتل مبتنی بر آن بوده است. تنها نگاهی به لیست خدمات و امکانات هتل، هر کسی را به اقامت در این هتل زیبا وسوسه می کند.

 

سرویس های هتل سینت تن

دارای 56 اتاق و سوئیت رستوران کافه - باغ –Wifiرایگان اسپا - سونا - مرکز تناسب اندام - امکانات مختص افراد کم توان ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– امکان اجاره دوچرخه - آسانسور پارکینگ - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق پرستار و خدمات کودک - کارکنان و خدمه چند زبانهو ...

هتل سینت تن در منطقه Vracar بلگراد و 300 متری معبد St.Sava قرار دارد. این هتل داخل ساختمان میراث فرهنگی ایجاد شده است. از فرودگاه تا هتل 20 کیلومتر فاصله است.

 

در اتاق های راحت و مدرن سینت تن، به آرامش کامل می رسید. اتاق ها دارای امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلفن، تلویزیون LCD، حمام، مینی بار، میز کار، سشوآر، گاو صندوق، قهوه / چایی ساز و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

The Classics – Executive Rooms - Suites

امکانات ورزشی و سلامتی هتل با 3 هدف انتخاب شده اند. 1: افزایش متابولیسم بدن در باشگاه، 2: رها کردن تنش های داخلی بدن داخل سونا، 3: مراقبت جانانه از جسم و جان با ماساژ

رستوران اصلی و بسیار شیک هتل، با انواع غذاها آماده پذیرایی است. خودتان را غرق در لذت غذاها و طعم های ناب کنید.

با استفاده از تورهای متنوع صربستان، اقامت دلپذیری را در هتل سینت تن تجربه کنید.

 

آدرس هتل: منطقه وراکار، بلگراد، صربستان

سفرتان مفرح و به یاد ماندنی ...

خواندن 771 دفعه