چهارشنبه, 13 بهمن 1395 12:34

فستیوال خرید دبی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فستیوال خرید دبی ... 

 

main-banner3

 

معمولا همه افراد به دنبال خرید اجناس با کیفیت به قیمت مناسب هستند و بهمین دلیل از حراجیها در هر کشوری استقبال می شود. اما فستیوال خرید دبی بسیار متفاوت است ، حراجی واقعی که بهترین اجناس مارک دار در آن بعضا حتی شامل 75% تخفیف می شوند.

فستیوال خرید دبی که به انگلیسی Dubai Shopping Festival (DSF)و به عربی "مهرجان دبي للتسوق" نامیده می شود ، معمولا در دو نوبت در زمستان و تابستان برگزار می گردد.

 

dsf-logo-2016

 

 

فستیوال زمستانی به مدت یکماه همزمان با سال نو مسیحی بوده که در آن علاوه بر خریدی رضایت بخش می توانید از کنسرت ها ، نمایش های خیابانی ، آتش بازی ها ، جشنواره فیلم و ... لذت برید. فستیوال خرید دبی از سال 1996 پایه گذاری شد و در ابتدا محدود به خرده فروشی ها بود اما امروزه جشنی سراسری است که تمامی برندهای معروف دنیا مانند زارا، گوچی ، ورساچه و ... نیز در آن شرکت دارند.

همه نوع جنس از پوشاک گرفته تا لوازم الکترونیکی و ادویه جات در این فستیوال به فروش می رسند. فستیوال خرید زمستانی دبی به حدی وسیع است که اقامتی طولانی را جهت خرید طلب می کند اما اگر فرصت شما اندک است از مراکز خرید مهم آن مانند دبی مال ، امارات مال و ... دیدن نمایید.

فستیوال خرید تابستانی دبی به سورپرایز تابستان معروف است و معمولا 10 هفته ادامه دارد که تمرکز بیشتر آن بر روی تفریحات تابستانی برای کودکان است و البته در کنار آن حراج های فوق العاده اجناس نیز انجام می پذیرد.

 

welcome-panel-desktop

 

فستیوال های خرید دبی به منظور توسعه در تجارت و بازرگانی و جذب توریست انجام می پذیرد و سیاست دولت امارات متحده بر این اساس پایه گذاری شده و بهمین خاطر هر ساله بر شکوه آن افزوده می شود و میلیونها مسافر را جذب می نماید.

حتی تصور خرید ساعت های گوچی ، پوشاک زارا و آدیداس به قیمتهایی بسیار کمتر از قیمت اصلی وسوسه آور است پس تجربه خرید در فستیوال دبی را از دست ندهید قطع به یقین با یکبار حضور در این جشنواره هر ساله برای رسیدن به تاریخ سال بعد لحظه شماری خواهید کرد.

 

uae-73177

 

خواندن 1888 دفعه