دوشنبه, 14 دی 1394 13:37

تور دبی و دیدنی های دبی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

1 برج خلیفه دبی BURJ KHALIFA DUBAI

این برج به عنوان بلندترین ساختمان جهان با 830 متر ارتفاع، نشان اختصاصی دبی محسوب می گردد. یکی از فعالیتهای هیجان انگیز برای گردشگران، بالا رفتن تا طبقه 124 برج می باشد و می توانید از از دید یک پرنده واز ارتفاعی بالا به شهر زیر پای خود نگاه کنید.

در این آسمان خراش، دید 360 درجه از شهر و دریا خواهید داشت و می توانید عکسهای زیبایی بگیرید. کنار برج نیز باغهای زیبا و همچنین فواره موزیکال زیبایی قرار دارد که طرح آن از فواره مشهور هتل بلاژیو شهر لاس وگاس آمریکا الهام گرفته شده است.

ساعت کاری: 8.30 صبح الی 1 بامداد

موقعیت: ورودی مرکز خرید دبی مال، خیابان شیخ زاید

 

burj1  burj2  burj3

 

2 کریک دبی DUBAI CREEK

کریک دبی یا به عبارتی رودخانه دبی، شهر را به دو قسمت دیره در شمال و منطقه بر دبی در جنوب تقسیم می کند.

در سالهای دور کنار این رودخانه، روستاهای کوچکی به وجود آمدند و ماهیگیری و غواصی برای یافتن مروارید باعث گسترش و رونق یافتن آنها شد. برای سفر و گردش روی رودخانه می توانید سوار کشتی های عربی یا کشتی های کروز شوید.

 

CREEK1  CRREK2  CREEK3

 

3 تور سافاری صحرا دبی SAFFARI DUBAI

یکی از هیجان انگیز ترین تورهای تفریحی دبی، تور سافاری صحرا می باشد.

در طول این تور، ابتدا از هتل محل اقامت به کمپ صحرا ترانسفر می شوید. هنگامی که ایتدای جاده صحرا می رسید، بایستی از ماشینها پیاده شوید تا راننده ها باد لاستیک ماشین ها را کم کنند که بتوانند به راحتی بر روی شنها حرکت کنند.

هنگامی که به محل کمپ رسیدید، پس از استراحتی کوتاه، سوار ماشینهای لند کروز مجهز شده که توسط راننده های بسیار حرفه ای هدایت می شوندو لحظه های بسیار هیجان انگیزی را با بالا و پایین رفتن میان تپه ها تجربه خواهید کرد.

سپس به محل کمپ برگشته و می توانید با شتر سواری و رانندگی با موتورهای چهارچرخ و تتوی حنا و خرید صنایع دستی به عنوان سوغاتی وقت گذرانده و تفریح نمایید.

پس از آن زمان رقص عربی و شام خواهد بود که به صورت بوفه و با غذاهای متنوع و لذیذ از مهمانان پذیرایی می شود.

 

SAFARI1  SAFARI2  SAFARI3

  

4 تور اتوبوس های هاپ اند هپ HOP-ON HOP BUS DUBAI

یکی از بهترین راهها برای بازدید دبی، استفاده از اتوبوسهای دو طبقه هاپ اند هاپ می باشد. در طول این تور از جاذبه های توریستی دبی مانند برج خلیفه، جمیرا بیچ، قلعه فهیدی، کریک دبی و ... دیدن خواهید کرد. 

این اتوبوسها دارای 3 مسیر قرمز، سبز و آبی می باشند که هرکدام شامل مکانهای دیدنی و متنوعی می باشند.

مسیر قرمز: مرکز شهر دیره - موزه SHINDAGHA - دبی مال - شهر قدیمی - فواره دبی - مرکز خرید برجمان - مرکز خرید وافی - موزه AL FAHIDI - بازار پارچه بر دبی - بازار طلا - برج ساعت - بنیاس - ایستگاه ABRA - اسکله کشتی

مسیر سبز: امارات مال - دبی مال - شهر قدیمی - فواره دبی - مسجد جمیرا - مرکاتو - ساحل عمومی جمیرا  - برج العرب - بازار مدینه جمیرا  - هتل آتلانتیس - پارک اتحاد

مسیر آبی: امارات مال - بازار مدینه جمیرا - ایستگاه مونوریل پالم - مارینای دبی - ساحل - MEDIA CITY

 

HOP1  HOP2  HOP3

 

5 شام در کشتی دبی BATEAUX DUBAI DINNER CRUISE

در طول این تور، شب هنگام سوار کشتی شده و بر روی رودخانه دبی به گشت و گذار پرداخته، شام صرف می کنید و از مناظر زیبای اطراف و موسیقی زنده لذت خواهید برد.

 

CRUS1  CRUS3  CRUS2

خواندن 3075 دفعه