هتل لازونی استانبول

gold-stars

هتل لازونی Lazzoniاستانبول:

عمارتی باشکوه در کنار نوار ساحلی خلیج شاخ طلایی، طراحی مجلل، خدمات لوکس، کارکنان و خدمه دلسوز و ... هتل 5 ستاره لازونی، تجربه ای ناب از اقامتی به یادماندنی را پیشکش شما می کند. صبح خود را با چشم انداز زیبا و نفس گیر خلیج آغاز کنید، در مرکز اسپا و تناسب اندام هتل، روح و جسم خود را نشاطی تازه ببخشید و از آرامش فوق العاده هتل لذت ببرید. با وجود اسکله و قایق های اختصاصی هتل لازونی، هر مقصدی در خط ساحلی استانبول، از همیشه به شما نزدیکتر خواهد بود.

 

 

سرویس های هتل لازونی استانبول

 دارای 132 اتاق و سوئیت رستوران –Wifi رایگان در فضای عمومی هتل مرکز اسپا استخر سونا - حمام ترکی - مرکز تناسب اندام/باشگاه - امکانات مختص افراد کم توان  ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری – ترانسپورت دریایی - پارکینگ رایگان - اتاق جلسه مکان مخصوص سیگار کشیدن آرایشگاه - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق کارکنان و خدمه دوزبانهو ...

 

هتل لازونی در کنار خلیج شاخ طلایی Golden Horn قرار گرفته و کمتر از 2 کیلومتر با پل شاخ طلایی و 20 دقیقه تا میدان تکسیم فاصله دارد. همچنین از فرودگاه بین المللی آتاتورک، 25 کیلومتر فاصله تا هتل وجود دارد. علاوه بر ترانسپورت دریایی که قبلا به آن اشاره شد، امکان استفاده از هواپیمای دریایی و سفر به شهر باندیرما، گملیک و یا گشت هوایی بر فراز تنگه بسفر نیز فراهم است. از هتل تا محل حرکت هواپیما تنها 5 دقیقه فاصله وجود دارد.

یکی از بخش های چشم نواز هتل لازونی، لابی و فضای عمومی آن می باشد، که با طراحی و دکوراسیون خاص، محیط جذاب و زیبایی را به وجود آورده اند. اتاق ها و سوئیت های هتل، از طراحی و مبلمان بینظیری برخوردارند و سبک اروپایی را تداعی می کنند. امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلویزیون LED، حمام مرمرین، مینی بار، اتو/میز اتو (در صورت درخواست) و ... داخل اتاق ها فراهم می باشند.

با استفاده از تور استانبول، تجربه بی همتایی در این هتل رؤیایی در انتظار شماست.

 

آدرس هتل: ایمراهور کادسی شماره 14، بی اوغلو، استانبول، ترکیه

سفرتان باشکوه و عالی ...   

 

LAZZONI  LAZZONI1  LAZZONI2

 

LAZZONI3  LAZZONI4  LAZZONI5

 

LAZZONI6  LAZZONI7  LAZZONI8

 

LAZZONI9  LAZZONI10  LAZZONI11

 

LAZZONI15  LAZZONI17  LAZZONI14

 

LAZZONI19  LAZZONI20  LAZZONI23

 

 

برای رزرو این هتل در تور استانبول خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

 

 

 

خواندن 4901 دفعه