هتل الیسیوم استانبول

gold-stars

هتل الیسیوم Elysium Mgalleryاستانبول:

هتل 5 ستاره الیسیوم در قلب شهر استانبول قرار گرفته است. این هتل از یک طرف، شما را قادر به مشاهده تمام پویایی و جذبه شهر می کند و از طرف دیگر با ارائه خدمات عالی، اقامت دلپذیری را برای شما مهیا می کند. سفر جذابی در انتظار شماست...

 

سرویس های هتل الیسیوم استانبول

 دارای 187 اتاق و سوئیت رستوران – تراس - استخر - مرکز تناسب اندام / باشگاه - سالن اسپا سونا حمام ترکی - جکوزی Wifi رایگان در فضای عمومی هتل امکانات مختص افراد کم توان   ترانسپورت فرودگاهی – امکان اجاره خودرو -  پارکینگ رایگان - خدمات ارزی اتاق جلسه و ضیافت آرایشگاه - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق کارکنان و خدمه چندزبانه و ...

 

هتل الیسیوم در 600 متری میدان تکسیم بوده و تنها 5 کیلومتر با بازار بزرگ فاصله دارد. با وجود ایستگاه مترو و تراموا در میدان تکسیم، امکان دسترسی به مناطق گردشگری، تفریحی و مراکز خرید استانبول به راحتی مهیا است. همچنین این هتل در فاصله 20 کیلومتری فرودگاه آتاتورک و 40 کیلومتری از فرودگاه سبیحا قرار دارد.

اتاق ها و سوئیت های هتل الیسیوم از معماری مدرن و زیبایی الهام گرفته اند و از امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، تلویزیون LCD، اینترنت، حمام با دوش، مینی بار، قهوه/چایی ساز، سشوآر و ... برخوردارند.

مرکز تناسب اندام و اسپای هتل با 1650 متر مربع وسعت و ارائه خدمات مراقبتی بینظیر، یک تجربه جدید و انرژی مضاعف را به مهمانان هتل وعده می دهند.

هتل الیسیوم، از بوفه صبحانه بسیار غنی برخوردار بوده و شامل انواع میوه های تازه، نان ها و ... می باشد. برای نهار و شام نیز انواع غذاهای بین المللی و ترکیه ای فراهم است.

فرصت اقامت در این هتل فوق العاده، با تور استانبول، به راحتی امکان پذیر است.

 

آدرس هتل: اینوما یدیکویولار کادسی، هاربیه سوکاک، شیشلی، تکسیم، استانبول، ترکیه

سفرتان جذاب و بی نظیر ...   

 

elysium  elysium1  elysium2

 

elysium3  elysium4  elysium5

 

elysium7  elysium8  elysium9

 

elysium10  elysium11  elysium12

 

elysium13  elysium14  elysium15

 

elysium17  elysium18  elysium19

 

elysium23  elysium21  elysium22

 

 

برای رزرو این هتل در تور استانبول خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

 

 

 

 

 

خواندن 7977 دفعه