مراکز خرید بدروم

مراکز خرید بدروم

 

یکی از جذابیت های سفر در هر کشوری خرید سوغات است که می تواند شامل صنایع دستی، پوشاک، ظروف و ... باشد ، مهم این است که بدانیم از کجا خرید کنیم. مراکز خرید متعددی در بدروم وجود دارند که عبارتند از:

1-  مرکز خرید اوسیس Bodrum Oasis Shopping Centre : طراحی متفاوت اوسیس مال که تلفیقی از معماری شرقی و غربی به همراه درختان خرما و نخل ، حوضچه آب ، کاکتوس و نیلوفر آبی 45 ساله می باشد آن را تبدیل به یکی از زیباترین مراکز تجاری کرده است. وجود فروشگاه های متنوع ، رستوران ، زمین بازی و سینما در این مرکز خرید روباز آن را بهترین مرکز خرید در بدروم ساخته است. در فروشگاه های اوسیس مال از پوشاک مردانه ، زنانه و بچه گانه گرفته تا جواهرات گرانبها را می توان یافت. در رستوران و کافه های آن غذاهای بین المللی و فست فود را می توان میل نمود و در 5 سینمای آن نیز به تماشای جدیدترین فیلم ها نشست. ساعت کار این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.                                                                                                                                                                      آدرس Bodrum Oasis Shopping Center Emin Anter Bulvarı Kıbrıs Şehitleri Caddesi Bodrum

2-  مرکز خرید پالمارینا Palmarina Bodrum : جذابیت مرکز خرید بزرگ و زیبای پالمارینا به حدی است که باعث شده بعنوان بهترین مرکز خرید بدروم شناخته شود. 53 مغازه موجود در مرکز خرید پالمارینا از وسایل خانه و پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و تجهیزات کامپیوتری را به فروش می رسانند. شما می توانید بعد از یک روز خرید در کافی شاپ ها و یا رستوران های پالمارینا با صرف یک فنجان قهوه و یا یک وعده غذایی خستگی روزانه را از تن به در کنید.ساعت کار این مرکز خرید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب می باشد.

           آدرس: Palmarina Bodrum Çökertme Mevki Yat Limanı Yalıkavak/Muğla

3-   مرکز خرید میدتاون Midtown Shopping Centre : تنها مرکز خرید سرپوشیده بدروم میدتاون است که در 110 مغازه آن اجناس برندهای معروف که اکثر آنها ترک هستند به چشم میخورد. این مرکز خرید مجهز به گالری و تئاتر ، رستوران و پارکینگ می باشد و بهمین دلیل محبوب محلی ها نیز هست.ساعت کار این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.                                                                                                           

            آدرس: Midtown Shopping Centre: Kemer Mevkii, Cumhuriyet Caddesi No. 6 Ortakent, Bodrum

4-  مرکز خرید اونیو Avenue Bodrum : مرکز خرید اونیو در سال 2013 افتتاح گردید و در 50 مغازه آن انواع پوشاک، وسایل تزئینی، سوغات و ... را می توان یافت. همچنین رستوران ها ، سالن سینما و بولینگ از دیگر امکانات این مرکز خرید هستند.ساعت کار این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب می باشد.                                                     

آدرس : No:25/, CarsI, Ataturk Cd. No:29, Bodrum

5-  بازار محلی بدروم :  در بازار محلی بدروم دست فروش ها انواع اجناس از پوشاک گرفته تا ظروف و وسائل تزئینی و حتی میوه و سبزی را به فروش می رسانند. گردش در این بازار می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. این بازار در روزهای 3شنبه و 5شنبه و جمعه برپاست و حتی در روزهای مختلف برنامه غذایی آن متفاوت است . در بازارهای محلی بدروم تا می توانید با فروشنده ها چونه بزنید و تخفیف بگیرید البته قطع به یقین اجناسی که در این بازارها تهیه می نمایید اجناس درجه دو و سه هستند.

خواندن 2121 دفعه