مراکز خرید آنتالیا

مراکز خرید آنتالیا

 

آنتالیا به اوقات مفرح، بازی های آبی و غذاهای رنگارنگ هتل هایش معروف است، اما بد نیست بدانید مراکز خرید متنوعی نیز در این شهر ساحلی وجود دارد که با تور آنتالیا و سفر به این شهر، می توانید از نزدیک آن ها را ببینید.

1- TerraCity

ترا سیتی، مرکز خریدی زیبا در منطقه لارا است که در آن از همه نوع محصول، کالا، رستوران و صرافی یافت می شود. هزینه تاکسی تا این مرکز خرید برای تاکسی حدود 100 لیر هست اما شما می توانید با اتوبوس خط 007 و با هزینه حدودا 7 لیر برای هر نفر از منطقه لارا و کندو، به این مرکز مراجعه کنید.  انواع برندها را می توانید در ترا سیتی پیدا کنید. 

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Fener, Tekelioglu Cd, Muratpasa

2- Antalya Migros Shopping Center

مرکز خرید میگروس در سال 2001 افتتاح شد. این مرکز شامل بیش از 130 مغازه با انواع مارک های خارجی و ترکی، رستوران و هایپرمارکتی بزرگ است. تعدادی خطوط اتوبوس (مانند در نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به میگروس، توقف دارند. در طول تابستان، یک ساعت به ساعات کاری میگروس اضافه می شود.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Arapsuyu Mah, Ataturk Bulvari, Konyaalti

3- Mall of Antalya

مرکز خرید آنتالیا، روبروی فرودگاه آنتالیا است. مجموعه ای بزرگ دارای 234 مغازه، فود کورت، سینما، پارکینگ، که بزرگترین مغازه برندهای ال سی، دی فکتو و اچ اند ام، در این مجموعه قرار دارد. از هر کجای آنتالیا، با خطوط اتوبوس رانی می توان به این مال رسید. نزدیکترین ایستگاه های اتوبوس در فاصله 2 تا 5 دقیقه ای (پیاده) تا این مرکز خرید قرار دارند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Altinova Sinan, Serik Cd, Kepez

4- MarkAntalya

مارک آنتالیای بزرگ، مجموعه ای است دارای 155 برند (شامل منگو، اچ اند ام، برشکا و ...)، فود کورت و بزرگترین و مدرنترین پارکینگ. در این مرکز خرید 4 طبقه و 51 هزار متر مربعی، دقایق خوبی خواهید داشت. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس در فاصله 150 متری از مارک آنتالیا قرار دارد و خطوط اتوبوس  . در ایستگاه های نزدیک این مرکز خرید، توقف دارند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس:Muratpasa Tahilpazari Mahallesi Kazim Ozalp Caddesi

5- Deepo Outlet Center

مرکز خرید دیپو در سال 2004 آغاز به کار کرده است و بزرگترین اوت لت در مدیترانه است. 90 برند ترکی و بین المللی، چندین کافه، رستوران و سینما در این مجموعه گرد آمده اند. این مرکز نزدیک فرودگاه است.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Altinova Sinan, Serik Cad, Kepez

6- Ozdilek Park Antalya

مرکز خرید اوزدلیک خانه بسیاری از برندهای محبوب، از غذا گرفته تا فشن، تکنولوژی و تفریح (سینما، بولینگ و ...) است.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس:Kepez Fabrikalar Dist, Fikri Erten,

7- Agora Antalya Avm

آگورا مانند زندگی است. این مرکز با معماری زیبا، پذیرای برندهای معتبر، رستوران های زیاد و شهربازی است. آگورا تنها 5 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس در فاصله 500 متری از این مرکز خرید است و خطوط  نزدیک آگورا توقف دارند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 11 شب

آدرس: Altinova Sinan Mahallesi, Kepez

8- The Land of Legends Shopping Avenue

این مجموعه شامل تعدادی زیادی مغازه برندهای مختلف در محوطه هتل باشکوه لند اف لجندز می باشد. علاوه بر مغازه ها، رودخانه ای که از میان این محوطه می گذرد و معماری بی نظیر مغازه ها و هتل، بسیار چشم نواز هستند. 

ساعت کاری: تا 12 شب باز می باشند.

آدرس: Kadriye Mahallesi Ataturk Caddesi, Serik

9- Shemall Alisveris Merkezi

مرکز خریدی کوچک و محلی است. سینما، فود کورتی کوچک و تعدادی از برندها در این مرکز یافت می شوند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Fener Mah , Tekelioglu Cad

10 – Erasta

این مجموعه خرید، ساختمانی نیمه باز به حساب می آید و شامل 55 مغازه، لوازم الکترونیک، رستوران، کافه و پارکینگ است. این مرکز خرید از فرودگاه، 40 دقیقه فاصله دارد.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

آدرس: Dumlupinar Bulvari, Kepez

خواندن 229 دفعه