سفر به بدروم

سفر به بدروم.....

بدروم شهر نور و آبی بی زوال ، بهترین جایی است که در تابستان و زمستان فارغ از گرمی و سردی هوا از گردش در آن لذت خواهید برد.

آب و هوا در این شهر ترکیبی ایده آل از هوای مدیترانه و دریای اژه بوده و تابستانهایی گرم اما با وزش نسیم خنک و زمستان های معتدل و مرطوب دارد. بدروم که در زمان گذشته به نام یونانی آن هالیکارناسوس خوانده می شده ، بر روی یک شبه جزیره قرار گرفته و قلعه های بلند دور تا دور جزیره در کنار خانه های سفید رنگی که در کوچه های باریک منتهی به لنگرگاه های این شهر جلوه نمایی می کنند نماد حفظ تمدن آن هستند.

 

Bodrum-G12-Bodrum

 

 

بدروم شهری است مناسب برای جهانگردی چه برای ثروتمندان و چه برای مردم عادی. شبانگاهان زیبایی چراغ های روشن بندر بهترین شرایط برای تفریح و لذت بردن را برای شب زنده داران فراهم می سازد و صرف شام در زیر آسمان پرستاره خاطره ای ماندگار را در ذهن عشاق رقم خواهد زد. روزها حتما به بازارهای محلی شهر سری بزنید و هرچه می خواهید از میوه و سبزی گرفته تا پوشاک و جواهرات خریداری نمایید. صنایع دستی مانند سوزن دوزی ها ، لوازم دکوری ، بافتنی ها و صندل ها را فراموش نکنید.   

 

flights-to-bodrum-bjv-turkey

 

در تور بدروم با قدم زدن در سواحل دریای فیروزه ای اژه غرق در آرامش شوید و با شنا کردن در این آبهای زلال جان خود را طراوتی تازه بخشید. از کارخانه های کشتی سازی شهر بازدید نمایید و از تماشای جاذبه های دیدنی مانند موزه روباز مائوسلیوم، موزه باستان شناسی دنیای زیرآب ، قلعه چیفیت ، خانه های سنتی، لاگینا ، ویرانه های استراتونیکا و گورسنگ ها لذت برید. و درنهایت با خرید صنایع دستی از بازارچه های محلی با دستی پر به کشور خود بازگردید.

بدروم شهری است که حتی ترک هایی که در پایتخت زندگی میکنند ویلاهای خود را برای تفریحات در آنجا می سازند و زیباییهای این منطقه به حدی است که بسیاری از افراد مشهور دنیا به آن سفر کرده اند و تصاویر خانه های سفید رنگ باشکوه آن بر روی کارت پستالها نقش بسته است. پس سفر به این شهر رویایی را فراموش نکنید.

 

beach

 

baa hotel bodrum0

 

 

Bodrum-G12-Bodrum-1

 

gumbet-street-by-night

 

Rixos-Premium-Bodrum-Genel-126719

 

 

آژانس مسافرتی شهر فرنگ مجری مستقیم و کارگزار تورهای ترکیه، تور تایلند، تور ارمنستان، تور گرجستان، تور روسیه، تور دبی،  تور مالزی و ... می باشد. کارشناسان مجرب ما با ارائه بهترین راهنمایی و  مناسب ترین قیمتها، سفری به یادماندنی برای شما به ارمغان خواهند آورد. 

تلفن تماس: 22060840

خواندن 3125 دفعه