آب و هوای بدروم

cityog

آب و هوای بدروم

شهر زیبا و دیدنی بدروم که در استان موغله قرار گرفته ، یکی از شهرهای دیدنی و خوش آب و هوای ترکیه و محلی مناسب جهت گذراندن اوقات فراغت است.

آّب و هوای این منطقه دیدنی در تابستان ها گرم همراه با وزش نسیم خنک و در زمستان ها معتدل و به دلیل همجواری با دریای اژه مرطوب است. تابستان ها گرمای هوا تا 32 درجه سانتیگراد رسیده و در زمستان ها متوسط دمای آن 14 درجه بالای صفر است، این شهر می تواند در تمام سال بارانی باشد با این تفاوت که میزان بارش در زمستان بسیار بیشتر است. کمترین میزان بارش در ماه جولای و بیشترین بارش در ماه ژانویه اتفاق می افتد.

بهترین زمان سفر به این شهر فصل بهار و پاییز است که نه گرمی هوا آزار دهنده باشد و نه سرمای آن . هرچند که وزش نسیم خنک تابستان و زیباییهای بارش زمستانی نیز بسته به تفاوت سلیقه می تواند بسیار لذت بخش باشد.

 

graph

 

مدت زمان سرما در بدروم بسیار کوتاه است و بهمین دلیل این شهر برای علاقه مندان به شنا و ورزش های آبی، برای حدود 7 ماه یعنی از اردیبهشت تا پایان آبان گزینه ای ایده آل می باشد.

در نهایت آب و هوای مطبوع بدروم و زیباییهای طبیعی دریا و ساحل، این شهر را تبدیل به مقصدی مناسب جهت گذراندن تعطیلاتی آرام و دل انگیز بویژه برای زوجهای جوان و عاشق کرده است تا لحظاتی رمانتیک و فراموش نشدنی را تجربه نمایند.  

آژانس شهر فرنگ در تور بدروم با ارائه خدمات مناسب در زیباتر ساختن این خاطره به شما کمک خواهد کرد.

 

 

 

آژانس مسافرتی شهر فرنگ مجری مستقیم و کارگزار تورهای ترکیه، تور تایلند، تور ارمنستان، تور گرجستان، تور روسیه، تور دبی،  تور مالزی و ... می باشد. کارشناسان مجرب ما با ارائه بهترین راهنمایی و  مناسب ترین قیمتها، سفری به یادماندنی برای شما به ارمغان خواهند آورد. 

تلفن تماس: 22060840

خواندن 2915 دفعه