هتل گرند مرکور پوکت

هتل گرند مرکورMercureGrandجزیره پوکت

هتل گرند مرکور و تنها چند قدم تا ساحل زیبای دریای آندامان و شب نشینی در پاتونگ. هتل 5 ستاره و مجهز گراند مرکور، معنای جدیدی از هماهنگی میان زیبایی ­های طبیعی و میراث فرهنگی را ارائه کرده است. از گرمای دوست داشتنی آفتاب لب ساحل لذت ببرید، در باغ، سرخوشانه قدم بزنید و در مرکز اسپای هتل، به آرامش بی نهایت برسید.

 

سرویس های هتل گرند مرکور پوکت

 دارای 314 اتاق و ویلا – رستوران تراس آفتاب – باغ استخر فضای باز مرکز اسپا –مرکز تناسب اندام کلوب کودکان -Wifi رایگان خدمات ارزی امکان اجاره خودرو - پارکینگ رایگان –  ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری اتاق جلسه - خدمات خشکشویی و لباسشویی خدمات اتاق– خدمه و کارکنان چندزبانه - پرستار و خدمات کودکو ...

هتل 5 ستاره گرند مرکور، نزدیک ساحل پاتونگ قرار داشته و 40 کیلومتر از فرودگاه پوکت فاصله دارد.

 

 

در هتل گرند مرکور کوشش شده است، تا مهمانان با امکانات مهیا شده داخل اتاق ­ها و ویلاها، نهایت رفاه و آسایش را تجربه کنند. 6 نوع اتاق، سوئیت و ویلا در این هتل موجود است و همگی از امکاناتی نظیر: سیستم تهویه داخلی، تلویزیون LCD، مینی بار، سشوآر و ... برخوردارند.

اگر می خواهید روز خود را در مرکز ورزشی هتل بگذرانید، تجهیزات مدرن و متنوع آن، آماده ساختن روزی مفرح برای شما هستند و اگر دنبال دقایق آرامش بخش هستید، مرکز اسپای فوق العاده هتل گرند مرکور را امتحان کنید. 

از غذاهای محلی پوکت تا غذاهای مدیترانه ای، تایی، آسیایی و ... در 4 رستوران هتل گراند مرکور فراهم می باشند. مجذوب مزه های فراموش نشدنی غذاها و نوشیدنی های هتل خواهید شد.

تور پوکت، فرصت اقامت در این مکان زیبا را برای شما مهیا کرده است، انتخاب با شماست.

 

آدرس هتل: سویی راتوتی، سونگروپی شماره 2، پاتونگ، پوکت، تایلند

سفرتان آرامش بخش و بی مثال ...   

برای رزرو این هتل در تور پوکت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

خواندن 4310 دفعه