هتل ایبیس سیام ، بانکوک Ibis Bangkok Siam Hotel

هتل ایبیس سیام ، بانکوک Ibis Bangkok Siam Hotel

هتل 3 ستاره ایبیس سیام در شهر بانکوک و در منطقه ای که دسترسی مناسب به وسایل حمل و نقل عمومی دارد، قرار گرفته است. اتاق های هتل از امکانات متنوع برخوردارند. این هتل دوستدار حیوانات بوده و ورود آن ها به هتل آزاد است. در هنگام شب، تماشای جنب و جوش بانکوک از هتل، حس زندگی به شما می دهد. این هتل هم برای سفر تفریحی و هم برای سفر کاری، مناسب است.

سرویس های هتل ایبیس سیام

دارای اتاق و سوئیت رستوران اسنک بار بوفه صبحانه - کافه–Wifi رایگان - امکانات مختص افراد کم توان (دسترسی ویلچیر) ترانسپورت فرودگاهی و گشت شهری– امکان اجاره خودرو - آسانسور پارکینگ رایگان - خدمات ارزی - اتاق جلسه و کنفرانس - خدمات خشکشویی و لباسشویی – خدمات اتاق آزاد بودن ورود حیوانات - خدمات کودک - کارکنان و خدمه دو زبانهو ...

هتل ایبیس سیام، تنها 3 دقیقه پیاده تا مرکز فرهنگ و هنر و مرکز خرید ام بی کی MBK فاصله دارد. همچنین 1200 متر تا مرکز خرید پلاتینیوم راه است. منطقه فایا تای، محلی ایده آل برای دوستداران خرید، لباس و غذا می باشد.

اتاق ها راحت هتل ایبیس سیام دارای امکاناتی از قبیل: سیستم تهویه، تلفن، تلویزیون LCD، حمام، مینی بار، میز کار، سشوآر، گاو صندوق، کتری برقی و ... می باشند.

اتاق ها شامل:

Standard Double Room – Standard Twin – Economy Double Room

مهمانان می توانند در بار لابی هتل ریلکس کرده و از نوشیدنی های تازه استفاده کنند. همچنین تعدادی رستوران در اطراف هتل وجود دارد.

با استفاده از تورهای متنوع تایلند، اقامت دلپذیری را در هتل ایبیس سیام تجربه کنید.

آدرس هتل: جاده راما، پاتوموآن، فایا تای، بانکوک، تایلند

سفرتان زیبا و به یاد ماندنی ...

خواندن 565 دفعه