سفر به هواهین تایلند

سفر به هواهین تایلند ....

 

هواهین شهر ساحلی تقریبا خلوتی در کشور تایلند است که با طبیعتی چشم نواز و هتلهای ساحلی عالی و البته با قیمتهای مناسب میزبان گردشگران زیادی می باشد.  این شهر ساحلی تنها 3 ساعت با شهر بانکوک فاصله دارد.

هواهین از قدیم مورد علاقه خانواده سلطنتی نیز بوده است و تعطیلات خود را دز قصر سلطنتی می گذراندند.

در هواهین علاوه بر تفریحات دریایی و آفتاب گرفتن در ساحل، سرگرمی های دیگری نظیز پارک ملی، پارک آبی و شهر بازی نیز وجود دارد. در هواهین در ماه می دمای هوا بین 26 تا 34 درجه می باشد.

 

آشنایی با جاذبه های هواهین:

یکی از جدیدترین جاذبه های گردشگری هواهین، دهکده خرید ونیزیا می باشد. این مرکز خرید با الهام از شهر ونیز ایتالیا طراحی و ساخته شده است. در این مکان زیبا می توانید پیاده روی کرده و از مغازه ها خرید نمایید و در کنار آن سوار قایق شده و بر روی کانال میان ونیزیا عکس های زیبا بگیرید.

 

یکی دیگر از دیدنی های هواهین، کوه و ساحل کائو تاکیاب است که با نام کوه میمون ها نیز شناخته می شود.در این کوه یک معبد بودایی زیبا قرار دارد که گردشگران از دیدن می کنند و در طول مسیر می توانند به میمون ها غذا نیز بدهند. این مکان زیبا نیز برای پیاده روی و عکس گرفتن بسیار مناسب می باشد.

 

برای وقت گذرانی در کنار خانواده، می توانید به پارک آبی هواهین با نام کوهستان سیاه نیز سری بزنید. در این پارک آبی تعداد زیادی سرسره آبی، استخر موج دار، استخر ویژه کودکان و سرگرمی های دیگری نیز وجود دارد. این پارک از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر باز می باشد و در آن رستورانهایی برای تمامی ذائقه ها از جمله آسیایی و فرنگی نیز وجود دارد.

 

پارک آبی وانا ناوا نیز در جنوب هواهین، یکی از جذاب ترین و پیشرفته ترین پارک های آبی تایلند می باشد. این پارک دارای دو بخش، جنگل آبی و محوطه ماجراجویی می باشد. که بخش اول دارای پانزده جاذبه تفریحی از جمله سقوط ار آبشار می باشد و بخش دوم شامل ورزش های خشک مانند سنگ نوردی است.

 

بعد از یک روز پر از هیاهو در کنار ساحل یا پارک های آبی، می توانید سری به بازار شبانه هواهین بزنید که از ساعت 6.30 عصر شلوغ خواهد شد. در این بازار محلی انواع صنایع دستی و غذاهای دریایی را خواهید یافت که امتحان کردن آنها خالی از لطف نمی باشد. این بازار تا 12 نیمه شب باز می باشد.

 

 هواهین تایلند تور شهر فرنگ

 

هواهین تایلند تور شهر فرنگ

 

هواهین تایلند تور شهر فرنگ

 

هواهین تایلند تور شهر فرنگ

 

هواهین تایلند تور شهر فرنگ

کارشناسان خبره در آژانس شهر فرنگ آماده مشاوره در خصوص تور تایلند و سواحل زیبای تایلند شامل (تور بانکوک,تور پاتایا,تور پوکت,تور ساموئی,تور کرابی,تور هواهین و تور ترکیبی تایلند) به شما مسافرین عزیز میباشند. برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس: 22060840

خواندن 539 دفعه