دو ساحل برتر پوکت

دو ساحل برتر پوکت-شهر فرنگ

دو ساحل برتر پوکت ... 

بهترین جاذبه های دیدنی پوکت طبیعت منحصر به فرد آن است. از لذت تماشای سرسبزی درختان زیبای گرمسیری و دریای نیلگون آندامان به سادگی نمی توان گذشت. هرجا که نامی از دریا برده می شود ، زیباییهای ساحل نیز بر آن افزوده می شوند. پوکت سواحل متعددی را داراست که معروفترین آنها ساحل پرجنب و جوش پاتونگ و ساحل آرامش بخش کارون می باشند. در توصیف این دو ساحل زیبا می توان گفت :

ساحل پاتونگ : این ساحل زیبا و جذاب که در غرب شهر پوکت و جنوب غربی دریای آندامان واقع شده بزرگترین ساحل عمومی پوکت است. ساحلی مملو از شنهای طلایی رنگ و سپید فام که قدم زدن بر روی آن شما را غرق در لذتی وصف ناپذیر می نماید. در یک طرف دریای فیروزه ای آندامان و ورزشهای هیجان انگیز آبی و در طرف دیگر رستوران ها و فروشگاه های متنوع شما را احاطه خواهند کرد. در این ساحل پرجنب و جوش فرصت تجربه هیجان انگیز سوار شدن بر جت اسکی ، پارا گلایدر ، قایق سواری ، غواصی و ... را از دست ندهید.

لذت صرف غذاهای هندی ، عربی ، ایتالیایی و ... را نیز در رستورانهای کنار ساحل فراموش نکنید و خرید سوغاتی از مرکز خرید جانگ سیلون را نیز بخاطر داشته باشید. رفتن به این ساحل زیبا در شب یکی از کارهایی است که باید انجام بدهید ، زیبایی توصیف ناپذیر چراغ های رنگارنگ فروشگاه ها و رستوران هایی که ساحل را احاطه کرده اند و نایت لایفهای شبانه خیابان بانگلا چیزی نیست که بتوان در سفر به پوکت آن را به راحتی از دست داد. ساحل پاتونگ با اینهمه تنوع سرگرمی ها و امکانات ایده آل ترین مکان برای مهمانی و تفریح در کنار دوستان است.  

دو ساحل برتر پوکت-شهر فرنگ

ساحل کارون : ساحلی مملو از شنهای سپیدفام زیبا که در غرب شهر پوکت و در امتداد تپه کاتا قرار گرفته و در مقایسه با ساحل پاتونگ مکانی آرامتر و تمیزتر می باشد. این ساحل سومین ساحل بزرگ پوکت و دومین ساحل محبوب مسافران است. بر روی ماسه های نرم ساحل قدم بزنید و جسم و روح خود را با نوازش نسیم آرامش بخش دریا تازگی بخشید و همزمان مشغول تماشای لاک پشتهای زیبایی شوید که از آب بیرون آمده و در میان شنهای ساحل تخم گذاری می کنند.

زیباییهای طبیعت بی شک لبخندی را بر لبان شما خواهد نشاند. علاوه بر اینها می توانید به غواصی در کنار صخره ها مشغول شوید و یا از ماساژ درمانی در کنار ساحل لذت برید.

سفری سرشار از زیبایی و لذت را برای شما آرزومندیم. 

دو ساحل برتر پوکت-شهر فرنگ

دو ساحل برتر پوکت-شهر فرنگ

 

 

دو ساحل برتر پوکت-شهر فرنگ

 

برای رزرو  تور پوکت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

 

شهر فرنگکارگزار تور تایلند در ایران و مجری مستقیم تور تایلند افتخار دارد که به مسافرین عزیز تورهای تایلند (تور بانکوک,تور پاتایا,تور پوکت,تور ساموئی,تور کرابی,تور ترکیبی تایلند) را بصورت مستقیم و با نازلترین قیمت با در اختیار داشتن دفاتر کارگزاری در کشور تایلند ارائه نماید. آژانس شهر فرنگ آماده همکاری با آژانسهای مسافرتی، سازمانها نیز می باشد.  

 

چرا باید از کارگزار تور تایلند, تور مسافرتی خود را رزرو و انتخاب نمائیم؟

 

  • ارتباط مستقیم با برگزار کننده تور تایلند در ایران که بدین ترتیب واسطه ها  حذف میگردند و شما تور تایلند را با قیمت مناسب  انتخاب میکنید.
  •  امکانات ویژه از جمله رزرو اتاقهای خوب، ترانسفر ویژه و VIP

 

کارشناسان خبره در آژانس شهر فرنگ آماده مشاوره تور تایلند و سواحل زیبای تایلند شامل (تور بانکوک,تور پاتایا,تور پوکت,تور ساموئی,تور کرابی,تور ترکیبی تایلند) به شما مسافرین عزیز میباشند. برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی با ما تماس بگیرید

 

خواندن 3449 دفعه