شنبه, 14 آذر 1394 19:04

تور پوکت و مراکز خرید پوکت

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

 

1 مرکز خرید جانگسیلون JUNGCEYLON

این مرکز خرید معروف پوکت، روبروی خیابان بنگلا رود قرار داردکه دارای 2 بخش فروشگاهی می باشد، یکی به نام رابینسون و دیگری سوپر مارکت بزرگ BIG C.

پاساژ دارای بیش از 200 فروشگاه می باشد از جمله مغازه های فروش لباس، کیف و کفش، عینک آفتابی، پوشاک ورزشی، عطر و لوازم آرابشی، بازی های کامپیوتری، موبایل و لوازم جانبی، لوازم الکترونیکی و ...

این مرکز دارای سالن سینما و سالن بازی بولینگ نیز می باشد.

موقعیت: منطقه پاتونگ

jungceylon-phuket  jungceylon-shopping-center  shell-world-jungceylon

 

2 بازار آخر هفته پوکت PHUKET WEEKEND MARKET

این بازار به نام بازار ناکا نیز شناخته می شود و در خیابان چائو فا وست واقع شده است که در آن اجناس نو و دست دوم، حیوانات زنده و انواع غذاهای محلی به فروش می رسد.

در قسمت سرپوشیده بازار انواع لباسهای دست دوم به فروش می رسد و در قسمت بیرونی آن غرفه هایی با انواع اجناس از قبیل اسباب بازی، گوشی موبایل و لوازم جانبی آن، وسایل الکترونیکی، کیف و کفش، ساعت و لباس و ... وجود دارد.

حتی اگر برنامه ای برای خرید ندارید، این بازار ارزش یکبار دیدن را دارد.

phuket-weekend-market  weekend-market-2  weekend-market

   

3 مرکز خرید سنترال فستیوال CENTRAL FESTIVAL

این مرکز خرید کاملا مجهز در خارج از شهر پوکت قرار گرفته است که در آن انواع برندها را با قیمت مناسب خواهید یافت و دارای پارکینگ مجانی نیز می باشد.

central-festival-phuket-shopping-mall  central-department-store  central-festival-phuket-boutiques

 

4 مرکز خرید بنزان BANZAAN MARKET

اکثر بازدیدکنندگان از قدم زدن و گردش و خرید در این بازار لذت می برند. این بازار در خایابان نانای و پشت مرکز خرید جانگسیلون واقع شده است. در این بازار همه چیز خوهید یافت، با قیمت هایی کاملا منطقی و مناسب.

در فود کورت طبقه بالای این بازار، رستورانهایی با غذاهای تایلندی وجود دارد. در این فود کورت فست فودهای بین المللی مانند کی اف سی و غیره وجود ندارد ولی با هزینه ای کمتر از 100 بات می توانید یک وعده ناهار میل کنید.

موقعیت: منطقه پاتونگ

ساعت کاری: 7 صبح الی 5 بعد از ظهر

banzaan-market-phuket  bm600b  bm600a

خواندن 3981 دفعه