تور پاتایا و مراکز خرید پاتایا

 1 مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا CENTRAL FESTIVAL PATTAYA

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا در سال 2009 افتتاح شده است و بلندترین ساختمان در خط ساحلی پاتایا می باشد و دارای بیش از 300 فروشگاه می باشد.

در این مرکز خرید انواع برندهای معروف از جمله کالوین کلین، H&M، مارک اسپنسر، زارا و ... را خواهید یافت. فود کورت بسیار بزرگی نیز در طبقه آخر پاساژ وجود دارد با انواع غذاهای محلی و بین المللی.

ساعت کاری: 11 صبح الی 11 شب

موقعیت: بیچ رود BEACH ROAD

centpat1  centpat2  centpat3 

 

2 مرکز خرید رویال گاردن پلازا پاتایا ROYAL GARDEN PLAZA PATTAYA

رویال گاردن به عنوان مرکز سرگرمی در پاتایا شناخته می شود که مجموعه ای ااز جذابیتها و فعالیتهای خانوادگی از جمله رستورانها، برندهای معروف بین المللی، سالن سینما، سالن سرپوشیده شهربازی و سرگرمی های متنوع در آن گرد هم جمع شده است.

در فود کورت مجموعه نیز انواع رستورانها از سراسر دنیا وجود دارد و انواع غذاها از جمله غذاهای تایلندی، هندی، کره ای، ایتالیایی، ترکی و ... را سرو می کنند.

در این پاساژ یک گالزی با نام " باور کنید یا نه " نیز وجود دارد که در آن با اشیا بسیار جالب و دیدنی روبرو خواهید شد.

ساعت کاری: 10.30 صبح الی 11 شب

موقعیت: بین خیابان اول و دوم ساحلی پاتایا

ROY1  ROY3  roy4

 

3 مرکز خرید اوت لت پاتایا OUTLET MALL PATTAYA

یکی از بهترین گزینه ها برای خرید اجناس محلی تایلندی و یا برندهای معروف تایلندی با قیمت بسیار مناسب، خرید از مرکز اوت لت پاتایا می باشد. در این پاساژ بیشتر اجناس با برندهای معروف تا 70 درصد در حراج می باشند.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

موقعیت: منطقه جومتین

OUTLET1  OUTLET2  OUTLET3

 

4 مرکز خرید می موسا پاتایا MIMOSA PATTAYA

هنگامی که از خیابان سوخومویت عبور می کنید، امکان ندارد از این شهرک کوچک رنگارنگ که به سبک فرانسوی ساخته شده است، صرف نظر کنید. در میان راهروها و فواره های زیبای موزیکال، بیش از 300 فروشگاه وجود دارد که مکان بسیار مناسبی برای خرید سوغاتی، لباس، جواهرات و صنایع دستی تایلندی می باشد. در این شهرک زیبا سرگرمی های دیگری نیز برای کودکان و خانواده ها وجود دارد.

ساعت کاری: 10 صبح الی 10 شب

موقعیت: منطقه جومتین

MIMOSA1  MIMOSA2  MIMOSA3

خواندن 3888 دفعه