تور تایلند – سواحل پاتایا

تور تایلند – سواحل پاتایا: در کنار سایر جاذبه های توریستی و گردشگری شهر پاتایا ، سواحل زیبا و طبیعت بکر این کشور چشم ها را به خود جذب کرده و برای افرادی که قصد دارند از طریق تور تایلند ، تور پاتایا و یا تور پوکت به این کشور زیبا مسافرت داشته باشند ، یک مقصد زیبا را فراهم کرده اند.

ساحل اصلی شهر پاتایا با سه متر طول در ادامه ی مرکز شهر قرار دارد. این مسیر مملو از هتل ها ، رستوران ها و مراکز خرید شیک و مدرن می باشد. خیابانی که موازی ساحل الی شهر پاتایا می باشد ، واکینگ استریت (walking street) نام دارد. این مطقه جز یکی از بهترین مکان های گردشگری در تور تایلند و همچنین مرکز تفریحات شبانه می باشد.

 تور پاتایا

 

تور تایلند – سواحل پاتایا – ساحل جمتین (Jomtein Beach)

یکی دیگر از بهترین سواحل در تور پاتایا ، ساحل جمتین (Jomtein Beach) است. این ساحل در فاصله ی سه کیلومتری از جنوب ساحل اصلی شهر پاتایا قرار دارد. اگر قصدتان از انتخاب تور تایلند ، کسب آرامش سفر است ، ساحل جمتین را از دست ندهید. این ساحل با برخورداری از هتل ها و وسایل تفریحی و ورزشی لوکس ، آرامش شما را در سفر بیشتر می کند. آب این ساحل بسیار زلال و تمیز است و اگر به شنا کردن نیزعلاقه دارید ، بهتر است از این ساحل جهت شنا کردن در آب های تایلند استفاده کنید. یکی دیگر از جاذبه های گردشگری موجود در ساحل جمتین ، برج 170 متری  پارک آن می باشد. این برج شباهت زیادی به برج میلاد تهران دارد. شما با انتخاب تور پاتایا و عزیمت به این پارک می توانید با آسانسور به بالای برج بروید و علاوه بر تماشای تمام نقاط شهر پاتایا با تله کابین به ساحل برگردید یا با کابل با پایین برج بیایید. این پارک همچنین دارای وسایل بازی جالبی چون سقوط آزاد و... می باشد.

سواحل پاتایا در دنیا بسیار معروف هستند و همیشه شلوغ می باشند. یکی دیگر از تفریحات موجود در سواحل پاتایا قایق سواری با قایق موتوری های زیبای تایلندی می باشد. شما می توانید با کرایه کردن قایق به جزایر زیبای خارج از پاتایا بروید.

 

از زیبا ترین این جزایر می توان به جزیره كولان(Ko Laan) ، جزیره كوساك (Ko Sak) ، جزیره ی كوكروك (Ko Krok) و جزیره ی كوپاي  (Ko Phai) اشاره کرد.

 

لازم به ذکر است تمامی این جزایر مکان های مناسبی جهت غواصی ، استراحت ، ماهیگیری و شنا می باشند. همچنین تمامی آن ها مرجانی هستند.برای دیدن پکیج های تور پاتایا اینجا کلیک کنید

خواندن 4219 دفعه