بهترین مکان ها برای خوردن غذاهای خیابانی تایلند

بهترین مکان ها برای خوردن غذاهای خیابانی تایلند

بدون شک بانکوک یکی از بهترین مکان های دنیا برای نوش جان کردن غذاهای خوشمزه تایلندی (تای) در خیابان است. پس اگر قصد عزیمت به بانکوک را دارید، این لیستی از آدرس هایی است که می توانید در آن غذاهای تای خیابانی را پیدا کنید. به خاطر بسپاریدش.

 

- محله چینی ها، چاینا تاون Chinatown

اگر به دنبال غذاهای مطمئن تای می گردید، از رفتن به محله یا شهر چینی ها در بانکوک، لذت خواهید برد. صدها دستفروش، بازار و رستوران در این محله وجود دارد. 200 سال پیش بود که فروش غذا در بانکوک، از این مکان شروع شد.

 

CHINATOWN

 

- اور تور کر Or Tor Kor

یکی از قدیمی ترین بازارها در بانکوک، نزدیک بازار چاتوچاک Chatuchak است، که حتما به رستوران های محلی آن سری بزنید. اما تعجب نکنید اگر در هنگام بازگشت، کلی خرید هم کرده باشید. در این محل مغازه کوچکی را خواهید یافت که سالاد خوشمزه و تند پاپایای سبز Som Tam را می فروشد، حتی اگر عاشق غذاهای تند و پر ادویه هستید، یادتان باشد یکی از ملایم ترین های آن را سفارش دهید.

 

ORTORKOR

 

- خیابان فروشنده های شبانه غذا Night Food Stall Street

درست نزدیک ایستگاه Thong Lor در خیابان Soi 38، تعدادی از بهترین فروشندگان خیابانی غذاهای تای از جمله: برنج، نودل، منگو و ... را ارائه می کنند. این بزم خوب، روزانه از ساعت 6 عصر شروع می شود. قبل از این که تصمیم بگیرید از کدام قسمت، غذا بگیرید، کل خیابان را قدم بزنید و بعد انتخاب کنید. اکثر مغازه ها، بعد از سفارش، غذا را سر میزتان می آورند.

 

street-food

 

- پارک لومپینی Lumpini Park Food Stalls

پارک لومپینی، یکی از بهترین مکان ها برای خوردن غذا در خیابان و از دستفروشان است. درست در گوشه شمال غربی پارک، تجمع عظیم دستفروشانی را می بینید که در حال طبخ و فروش غذاهایی چون نودل، غذای دریایی و ... هستند. اکثر آن ها، منویی به زبان انگلیسی همراه با تصاویر، برای راحت تر شدن سفارش غذا، در اختیار شما می گذارند. اما معمولا ماهی گریل شده داخل منو ذکر نمی شود.

 

 LUMPINI

 

 

شهر فرنگ کارگزار تور تایلند در ایران و مجری مستقیم تور تایلند افتخار دارد که به مسافرین عزیز تورهای تایلند (تور بانکوک,تور پاتایا,تور پوکت,تور ساموئی,تور کرابی,تور ترکیبی تایلند) را بصورت مستقیم و با نازلترین قیمت و با در اختیار داشتن دفاتر کارگزاری در کشور تایلند ارائه نماید.

 

 

کارشناسان خبره در آژانس شهر فرنگ پارس آماده مشاوره تور تایلند و سواحل زیبای تایلند شامل (تور بانکوک,تور پاتایا,تور پوکت,تور ساموئی,تور کرابی,تور ترکیبی تایلند) به شما مسافرین عزیز میباشند.

 

برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی با ما تماس بگیرید

 

تلفن تماس: 22060840

 

 

خواندن 857 دفعه