سواحل وارنا بلغارستان

سواحل طلایی وارنا

وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان و پایتخت تابستانی آن است. سواحل ماسه ای طلایی رنگ، بزرگترین ویژگی و جذابترین خصوصیت این شهر زیباست که سالانه توریست های بسیاری را به سمت خود می کشاند.

 

پاتوق های ساحلی وارنا شامل "گلدن سندز" ، "آلبنا" ، "سنت کنستانتین و النا" و "ریویرا" می باشند.

 

1-   گلدن سندز :  ساحل گلدن سندر که معروف به مروارید دریای سیاه می باشد در 17 کیلومتری شمال وارنا قرار گرفته است. انبوه ماسه های طلایی ، جنگل های باطراوت و پارکی منحصر به فرد از ویژگی های این ساحل زیباست. در کنار زیباییهای طبیعت امکانات ورزش های آبی در این ساحل از جمله غواصی ، موج سواری ، کانوئینگ و ... اوج هیجان را برای شما به ارمغان می آورد. به علاوه نمیتوان از موتور سواری و اسب سواری غفلت نمود و تجربه عکس های یادگاری با حیواناتی نظیر تمساح ، طوطی ، میمون و ... را فراموش کرد.

دلیل نام گزاری این ساحل به نام گلدن سندز این می باشد که با توجه به افسانه هایی از گذشتگان،  دزدان دریایی با حفاری در شمال وارنا به گنج طلای بزرگی دست پیدا کردند. ولی با اتفاقات غیر منتظره ای که برای آنها افتاد، زمین این گنج طلا را از آنها باز پس گرفت و تمام طلاها به شن تبدیل گشت.

 

001

 

2-   آلبنا : آلبنا با آبهای بسیار شفاف خود در شمال وارنا قرار گرفته ، ساحلی زیبا به طول 7 کیلومتر با آبهای کم عمق، این ساحل زیبا با تپه های سرسبز احاطه شده که گونه های گیاهی آن حفاظت شده می باشند و برخی گونه های نادر را در آن می توان یافت. در ساحل آلبنا هتل 5 ستاره یافت نمی شود اما این نقص از جاذبه چشمه های آب معدنی آن نمی کاهد و همچنان مسافران بسیاری را به سمت خود می کشاند.

 

003

 

3-   سنت کنستانتین و النا : قدیمی ترین منطقه ساحلی بلغارستان ، سنت کنستانتین و النا ، در 8 کیلومتری شمال وارنا قرار گرفته است. این ساحل کوچک بهترین مکان برای استراحت و آرامش بوده و غواصی در آن تجربه شگفت انگیز پیوند با دنیای زیر آب را به ارمغان می آورد. می توانید در زمستان به بازدید از این ساحل زیبا بروید در حالیکه دریا را بسیار دلپذیر خواهید یافت.

 

004

 

4-   ریویرا : در 17 کیلومتری شمال شرقی وارنا ساحل پر از آرامش ریویرا با گونه های نادر گیاهی و خلیجی آرام جلوه نمایی می کند. در این ساحل زیبا 6 هتل بنا شده که هتل 5 ستاره امپریال معروفترین آنهاست. ساحل نوظهور ریویرا مرکز مناسبی برای گردشگری است چرا که علاوه بر زیبایی ساحل و تجهیزات مهیج ورزش های آبی ، با داشتن امکانات مدرن مکان مناسبی جهت برگزاری ملاقات های تجاریست.

 

005

 

لذت استراحت و آفتاب گرفتن و یا تجربه هیجان ورزش های آبی در سواحل طلایی رنگ وارنا همگان را شیفته خود خواهد کرد. با سفر به بلغارستان شما نیز این تجربه دلچسب را به خاطرات خود اضافه نمایید.

 

002

 

006

 

 

007

 

008

 

آژانس مسافرتی شهر فرنگ مجری مستقیم و کارگزار تورهای ترکیه، تور تایلند، تور ارمنستان، تور گرجستان، تور روسیه، تور دبی،  تور مالزی ، تور بلغارستان و .... می باشد. کارشناسان مجرب ما با ارائه بهترین راهنمایی و  مناسب ترین قیمتها، سفری به یادماندنی برای شما به ارمغان خواهند آورد. 

تلفن تماس: 22060840

خواندن 3479 دفعه