هتل گلدن شاین باکو Golden Shine Baku

هتل گلدن شاین باکوGolden Shine Baku

هتل 5 ستاره گلدن شاین، هتلی است زیبا و مجلل در شهر باکو که با امکانات و خدمات متنوع، مهمان نوازی آذری را پیشکش مهمانان خود می کند.

در این هتل از آب تنی در استخر لذت ببرید، در باشگاه ورزشی آن، به جسم خود توجه کنید و در سالن اسپا، جسم و روح خود را ریلکس کنید.

 

سرویس های هتل گلدن شاین باکو

 دارای 32 اتاق و سوئیت – رستوران استخر مرکز اسپا سونا حمام ترکی - باشگاه -Wifi رایگان امکانات برای افراد کم توان - ترانسپورت فرودگاهی– امکان اجاره خودرو خدمات ارزی آرایشگاه - دستگاه فکس و فتوکپی اتاق جلسه پارکینگ - خدمات خشکشویی و لباسشویی خدمات اتاق کارکنان و خدمه چند زبانه خدمات کودکو ...

موقعیت هتل گلدن شاین به گونه ای است که امکان دسترسی مناسب به مراکز تفریحی و دیدنی وجود دارد. ایستگاه متروی Gandzhlik نزدیک هتل قرار گفته است. از هتل تا موزه فرش آذربایجان، تنها 6 کیلومتر فاصله است. 19 کیلومتر فاصله نیز از هتل تا فرودگاه حیدر علی اف وجود دارد.

اتاق و سوئیت های راحت هتل، از شرایط و امکاناتی نظیر: سیستم تهویه، حمام، محل نشیمن، تلفن، اینترنت پر سرعت، مینی بار، تلویزیون LCD، سشوآر، اتو/میز اتو و ... برخوردار می باشند.

اتاق ها شامل:

Deluxe Rooms – Deluxe Junior Suites – Deluxe king Suites

باشگاه مجهز هتل گلدن شاین، اوقات مفرحی را همراه با امکان سوزاندن کلی کالری و متناسب ماندن بدن، برای مسافران خود فراهم کرده است.

در رستوران های هتل گلدن شاین، طیف وسیعی از انواع غذاهای محلی آذربایجان و بین المللی تهیه و سرو می شوند. بوفه صبحانه مفصل هتل نیز، روز عالی را برای شما می سازند.

با استفاده از تور باکو، امکان استفاده از خدمات این هتل، فراهم است.

آدرس هتل: شماره 49، خیابان ممر آرز، باکو، آذربایجان

سفرتان مفرح و دیدنی ...   

 

برای رزرو این هتل در تور باکو خود، با کارشناسان آژانس شهر فرنگ تماس بگیرید. تلفن تماس: 22060840

خواندن 2253 دفعه