مراکز خرید باکو

مراکز خرید باکو

از یک دهه پیش تاکنون، شهر باکو نه تنها با آسمانخراش هایش، بلکه با مراکز تفریحی و خرید لوکس و عظیم اش، رونق یافته است. برندهای متنوعی در مراکز خرید باکو، اجناس خود را ارائه کرده اند. در این مراکز، علاوه بر خرید خوب، می توانید از رفتن به سینما، خوردن غذاهای متنوع در رستوران های متعدد و شهربازی کودکان، لذت ببرید.

 

1- مرکز خرید 28 مال 28 Mall

به دلیل قرارگیری در نزدیک ایستگاه مترو 28 می، این نام برای این مرکز انتخاب شد. مرکز خرید 28 مال، در یکی از مناطق پر جنب و جوش شهر قرار گرفته و بیش از 70 برند بین المللی و ملی آذربایجان، 16 کافی شاپ و رستوران، در این محل، خدمات خود را ارائه می کنند. همچنین محبوب ترین سینمای باکو، یعنی سینما 28، نیز در این مجموعه قرار دارد.

آدرس: خیابان آزادلیگ Azadlig، شماره 17

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

2- مرکز خرید مترو پارک Metropark

علاوه بر 15 کافی شاپ و رستوران، بیش از 60 برند لباس، جواهر، لوازم آرایشی و وسایل الکترونیک در این مرکز خرید 6 طبقه وجود دارد. مرکز خرید مترو پارک درست مقابل ایستگاه متروی ناریمانو Narimanov قرار گرفته است.

آدرس: خیابان تبریز Tabriz Str، شماره 44

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

3- مرکز خرید بولوار پارک Park Bulvar

با قرار گرفتن در بولوار باکو، اگر در پی انجام کارهای مختلف در یک روز هستید، مثلا می خواهید از دیدن منظره دریای خزر لذت ببرید، به شهربازی بروید و البته از مرکز خرید دیدن کنید، مرکز خرید بولوار پارک، انتخاب مناسبی خواهد بود. 6 سالن سینمای بزرگ نیز در طبقه چهارم این ساختمان، وجود دارد.

آدرس: بزرگراه نفتچیلار، ساحل بولوار دریا

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

4-  مرکز خرید پورت باکو Port Baku Mall

با افتتاح مجموعه پورت باکو در سال 2014، بزرگترین و جدیدترین مرکز خرید باکو، به روی علاقمندان گشایش یافت. بیش از 300 برند معروف، اجناس خود را در این مجموعه ارائه می کنند.

آدرس: بزرگراه نفتچیلار، شماره 153

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

5- مرکز خرید گنجلیک Ganjlik Mall

مرکز خرید گنجلیک، یک مقصد بی نظیر برای وقت گذراندن و خرید می باشد که در سال 2016 در نزدیک بولوار فتحعلی خان و نزدیک ایستگاه مترو گنجلیک افتتاح شد. طراحی مدرن و زیبای این مجموعه با نمای شیشه ای خود، دیدنی است. مجموعه چند منظوره سینما، بولینگ، مرکز تفریح خانوادگی و رستوران ها و کافی شاپ های متعدد این مرکز، اوقات خوشی را برای بازدیدکنندگان اش فراهم آورده است.

آدرس: بولوار فتحعلی خان کیوسکی Khoyski Fatali Khan، شماره 38

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

6-  مرکز خرید بینا Mall Bina

مرکز خرید بینا، مجموعه ای بزرگ است که با اجناس متنوع و بسیار ارزان قیمت خود، خریدی با صرفه اقتصادی را برای بازدیدکنندگان اش فراهم کرده است.

آدرس: خیابان لوکباتان

مراکز خرید باکو-شهر فرنگ

 

آژانس شهر فرنگ به عنوان کارگزار و مجری مستقیم تور باکو،  آماده مشاوره به شما مسافرین عزیز میباشند. برای انتخاب بهترین تورهای مسافرتی با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 22060840

خواندن 1132 دفعه