24 ساعت در بارسلونا اسپانیا

24 ساعت در بارسلونا اسپانیا

 

 

بعضی مواقع پیش می آید که شما وقت خیلی کمی برای گردش دارید و می خواهید بهترین بهترین ها را تجربه کنید، بنابراین این مطلب به شما برای گذراندن یک روز در بارسلون، کمک می کند.

-        10 صبح: تور تست مزه و غذاهای سنتی

با استفاده از تورهای اختصاص یافته مذکور، امکان آشنایی با فرهنگ و تست غذاهای بارسلونا در محله های تاریخی شهر وجود دارد.

-        ساعت 2 بعد از ظهر: صرف ناهار محلی یا بازدید موزه

اگرچه ممکن است بعد از شرکت در تور تست غذا، خیلی گرسنه تان نباشد اما رفتن به محله Barrio جایی که پر از صفای مردم محلی و رستوران مختلف است، خالی از لطف نیست. اگر هم گرسنه نیستید، می توانید به برخی از بهترین موزه های بارسلون سر بزنید. بازدید از موزه Catalan History Museum که مربوط به قرن 19 میلادی است، به شما این امکان را می دهد تا سفری به گذشته تاریخی این قسمت از اروپا داشته باشید. اگر هم علاقمند به آثار هنری هستید، موزه پیکاسو انتخاب مناسبی است.

-        ساعت 4 بعد از ظهر: قدم زدن در مرکز شهر تا رسیدن به La Sagrada Familia

از Placa Reial در منطقه Gotheic Quarter شروع کنید و به سمت شمال تا Placa de Catalunya بروید. این یکی از پر جاذبه ترین خیابان های بارسلونا است. بعد از آن به یکی از مناظر معروف شهر یعنی La Sagrada Familia بروید. برای بازدید از جاذبه ها و این کلیسای فوق العاده دیدنی، بهتر است از قبل بلیط رزرو کنید تا از معطل شدن در صف طولانی در امان بمانید.

-        ساعت 6 عصر: Merienda in Gracia

محله باصفا و معتبر گراسیا، سابقا دهکده ای مجزا از بارسلونا بوده است. نمی توانید سیاحت در این شهر را بدون پرسه زدن در این محله زیبا با آن کوچه های باریک اش، کامل کنید. این ساعت از روز مناسب خوردن اسنک Merienda در محله گراسیا است. اسنکی با طعم تقریبا شیرین که با قهوه یا چای سرو می شود.

-        غروب آفتاب: تماشای آن در پارک Guell

برای تماشای غروب آفتاب، اماکن زیادی وجود دارد اما دیدن آن در پارکی رنگارنگ، مزه دیگری دارد. اوقاتی را به قدم زدن در این پارک و از میان ساختمان های آن، بگذرانید. در ابتدای شب از تپه بالا بروید و شهر را از آن بالا ببینید.

-        ساعت 10 شب: شام در گراسیا Gracia

برای صرف شامی محلی، به محله زیبای گراسیا بروید. آنجا پر است از مکان هایی برای غذا خوردن. با آن تعداد رستوران، انتخاب یکجا برای صرف شام کمی سخت است. اما رستوران هایی مانند La Pubilla، Con Gracia، Roig Robi و ... انتخاب های خوبی می توانند باشند.

-        شب هنگام: تجربه زندگی شبانه در بارسلونا

کلوب های شبانه مختلفی در بارسلون وجود دارد که تا صبح باز هستند. پس در بازدید 24 ساعته از این شهر، می توانید با خیال راحت به یکی از آن ها بروید و اوقات خوشی را بگذرانید. 

خواندن 1650 دفعه